54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net

«ВІД ВАШОЇ ЗЛАГОДЖЕНОЇ РОБОТИ ЗАЛЕЖИТЬ ЖИТТЄДІЯЛЬНІСТЬ МІСТ, СІЛ І СЕЛИЩ, ОБ’ЄДНАНИХ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД»,- У МИКОЛАЄВІ ВІДЗНАЧИЛИ КРАЩИХ ФАХІВЦІВ СФЕРИ ЖКГ

18.03.2019

У п’ятницю, 15 березня,  з нагоди професійного свята у Миколаєві привітали та відзначили кращих фахівців сфери житлово-комунального господарства та сфери побутового обслуговування населення.Професійне свято працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування відзначається щорічно у третю неділю березня. Воно встановлене на підтримку ініціативи працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення, а також професійних спілок в Україні.

         З нагоди свята вітання від імені голови Миколаївської обласної ради Вікторії Вікторівни Москаленко і всього депутатського корпусу працівникам сфери ЖКГ передав депутат Миколаївської обласної ради, член постійної комісії з питань житлово-комунального господарства, регулювання комунальної власності, приватизації та капітального будівництва Петро Паламарюк.

         «Шановні працівники сфери житлово-комунального господарства, я від імені голови Миколаївської обласної ради Вікторії Вікторівни Москаленко і всіх колег-депутатів, зокрема членів постійної комісії з питань житлово-комунального господарства, регулювання комунальної власності, приватизації та капітального будівництва хочу привітати Вас із професійним святом і сказати Вам слова вдячності. Від Вашої злагодженої роботи без сумніву залежить вся життєдіяльність регіону, міст, сіл і селищ, об’єднаних територіальних громад. Депутатський корпус Миколаївської обласної ради бере активну участь у підтримці комунальників. Ми затверджуємо відповідні програми, спрямовуємо на функціонування галузі кошти. Хочу усіх Вас привітати. Побажати Вам щастя, радості і удачі. Зі святом»,- привітав працівників галузі Петро Паламарюк. Під час урочистого зібрання він вручив Почесні Грамоти Миколаївської обласної ради.

 

Події
Підготовка до чергової сесіїї обласної ради
Травень 2020
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22
23
24 25 26 27 28 29 30
31            
Голова облради Москаленко Вікторія Вікторівна
підписатись на розсилку