54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 +38 068 4404824 oblrada@mksat.net

« Ми сьогодні зібрались заради допомоги дітям та об’єднання небайдужих громадян»,- за підтримки Вікторії Москаленко у Миколаєві відбувся благодійний аукціон

19.02.2018

Насамперед, говорить ідейний натхненник та співорганізатор аукціону Лілія Малкова, стояло питання допомоги онкохворим дітям. Близькі і друзі Лілії та Віктора замислювались хто чим може допомогти. Згодом з’явилась ідея благодійного аукціону. Миколаївську ініціативу охоче підхопили кияни: відомі журналісти, режисери, теле та радіоведучі, зірки українського шоу- бізнесу.

            «Народилася така благородна ідея – залучити для допомоги онкохворим дітям небайдужих громадян. Вклад міг зробити кожен бажаючий. Не було жодних обмежень щодо речей. Я підключилася на етапі організаційному, здійсненні інформаційного супроводу. Щоб, якомога більша кількість людей мала можливість підключитися до цієї акції. Хочу сказати, що такі аукціони дуже потрібні. Ми сьогодні зібралися заради допомоги дітям та об’єднання небайдужих громадян»,- наголосила голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко.

            « Ми просто хотіли, аби всі небайдужі громадяни України,Миколаївської області долучилися до збору коштів на потреби онкохворих дітей. Ці хлопчики і дівчатка, які щодня, щохвилини і щогодини борються із важким захворюванням, потребують нашої з вами уваги і підтримки. Я дуже вдячна Києву. Жителі столиці виявилися напрочуд чуйними і надіслали для нашого благодійного аукціону силу силенну різноманітних речей. Вони всі зацікавились і перейнялися нашою ідеєю. І ось тепер телефонують, пишуть і бажають нам успіхів у проведенні аукціону»,- зазначила Лілія Малкова.

            До речі, цього вечора відзнакою Миколаївської обласної ради «За заслуги перед Миколаївщиною» було нагороджено одного з активних учасників аукціону, Офіційного представника на півдні України Української Ради Миру, Голову Князівського Дому Горчакових, мецената Андрія Горчакова.

Виручені цього вечора кошти від продажу лотів будуть направлені на лікування онкохворих дітей.

Червень 2024
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            
Tabunschik
Голова обласної ради Табунщик
Антон Вікторович 
підписатись на розсилку