54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net
*

МИКОЛАЇВЩИНОЮ КРОКУЄ ЕСТАФЕТА ПАМ`ЯТІ

11.03.2019

За всіма буремними подіями, які протягом останнього часу відбуваються в нашому регіоні і в Україні в цілому, жителі Миколаївщини мають пам`ятати, що в 2019 році Миколаївська область відзначатиме знаменну історичну дату – 75 років визволення від німецько-фашистських загарбників. Друга світова війна залишила глибокий слід в пам’яті людства. Практично кожна сім’я Миколаївщини втратила в роки війни рідних, близьких. У тій страшній війні загинув кожен п’ятий українець. Діти, онуки і праонуки сивочолих визволителів – вдячні нащадки героїв Другої Світовоїглибоко шанують і з великим почуттям поваги ставляться до їх подвигу. У пам'ять про подвиги визволителів України організація ветеранів України щорічно організовує Всеукраїнську Естафету «Слава визволителям України».

6 лютого Миколаївська область прийняла Естафету від представників Дніпропетровської області. Естафету Миколаївщині передали Чалов Альберт Олексійович, заступник голови Дніпропетровської організації ветеранів України, Дорошев Сергій Володимирович – заступник Дніпропетровської організації ветеранів України і Дабіжа Микола Кирилович – голова ветеранської організації міста Кривого Рогу. Гостей з Дніпропетровщини зустрічали представники департаменту соціального захисту населення Миколаївської облдержадміністрації, Борецький Тимофій Іванович – заступник голови Миколаївської обласної організації ветеранів України, Пилипчук Олексій Олексійович – член президії Миколаївської обласної ради ветеранів України, Новицький Леонід Валентинович – заступник голови Казанківської селищної ради, Ризук Марія Григорівна – голова Казанківської районної організації ветеранів.

Учасники Естафети поклали квіти до пам’ятників загиблим воїнам. Потім у залі районного будинку культури продовжились урочистості та відбувся концерт учасників художньої самодіяльності. Далі степова Казанківщина передала Естафету пам’яті сусідньому Новобузькому району. 12 березня Естафету пам’яті прийматиме Баштанщина.

 

 

 

Події

 26 листопада 2019 року, о 10 годині в сесійному залі обласної ради відбудеться тридцята позачергова сесія обласної ради сьомого скликання 

--------------------------

В рамках проведення в області заходів до Дня пам’яті жертв голодоморів в Україні, 23 листопада 2019 року з 14.45 год. до 15.15 год. пройде скорботна хода від площі перед Кафедральним собором на вул. Садовій по проспекту Центральному, Херсонському шосе до Пам’ятного знака жертвам голодоморів в Україні (м. Миколаїв, на розі вул. Херсонське шосе та вул. Кругової);

о 15.25 год. - літія за Україну та загальнонаціональна хвилина мовчання, покладання квітів і горщиків з пшеницею до Пам’ятного знаку жертвам голодоморів в Україні та Загальноукраїнська акція «Засвіти свічку» (м. Миколаїв, на розі вул. Херсонське шосе та вул. Кругової).

Оголошення Читати всі
2019-11-15
ДО УВАГИ ГРОМАДСЬКИХ ОРГАНІЗАЦІЙ!

Відповідно до статті 51 Закону України "Про Національну поліцію", оголошується конкурс до постійної поліцейської комісії Управління поліції охорони в Миколаївській області представників громадськості.

Детальніше
Підготовка до чергової сесіїї обласної ради
Листопад 2019
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
Голова облради Москаленко Вікторія Вікторівна
Пряма трансляція
XXIX позачергової сесії Миколаївської обласної ради
підписатись на розсилку