54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net

ЮНІ МИКОЛАЇВЦІ ЗА ЗДОРОВИЙ СПОСІБ ЖИТТЯ

11.03.2019

 З 4 по 6 березня в миколаївському палаці спорту «Гарт» проходив чемпіонат України з греко-римської та вільної боротьби серед спортсменів з вадами слуху. Змагання відбулись у двох вікових категоріях – юніори та кадети. У змаганнях взяли участь 45 спортсменів з 11 регіонів України.

Миколаївський регіон представляли 8 спортсменів, які тренуються у дитячо-юнацькій спортивній школі для осіб з інвалідністю (директор Черевко А.Ю., тренер – Снігір І.А.). 

Всі миколаївські спортсмени навчаються у спеціальній ЗОШ- інтернаті №6 для слабочуючих дітей( в.о директора Митько С.В.). 

Під час змагань учасники продемонстрували свою майстерність та спортивну підготовку. 

Достатньо вдало себе показали миколаївці. Призерами серед юніорів з греко-римської боротьби стали: Янков Дмитро, Кухта Артем, Довзій Олексій, Шагінян Альберт. Серед кадетів – Панасенко Данило і Новак Артем.

У вільній боротьбі серед юніорів призерами стали наші земляки Янков Дмитро, Кухта Артем, Карпов Володимир, Довзій Олексій і Шагінян Альберт. Серед кадетів – Панасенко Данило, Андрейкін Іван і Новак Артем.

За результатами виступів, готуватися до участі у чемпіонаті Європи у Гомелі, відібрані два миколаївські спортсмена Довзій О. і Янков Д.

 

 

5 березня Миколаївський обласний центр фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх" прийняв участь у "Святі сили, краси, та спритності". Цього дня у Миколаївському коледжі економіки та харчових технологій відбулись спортивно-масові заходи з нагоди Міжнародного жіночого дня. Команди дівчатзмагались у 6 комплексних естафетах, а також підготували номери рітмічної гімнастики. 

Загалом учасниками змагань були 7 команд. Переможців та призерів нагородили призами і подарунками. 

Події

Шановні мешканці Миколаївщини! За ініціативи Миколаївської обласної ради депутатом обласної ради Резніковим Іллею Борисовичем на офіційному інтернет-представництві Президента України  зареєстровано електронну петицію "Щодо реконструкції та капітального ремонту будівлі залізничного вокзалу "Миколаїв-пасажирський" Просимо всіх небайдужих підтримати ініціативу Миколаївської обласної ради.Петиція доступна за посиланням: https://petition.president.gov.ua/petition/51058

Оголошення Читати всі
2019-03-01
VIII Міжнародний конкурс-фестиваль дитячо-юнацької творчості «Перлина Fest»

Українська асоціація районних та обласних рад долучилася до роботи з підготовки VIII Міжнародного конкурсу-фестивалю дитячо-юнацької творчості «Перлина Fest», який відбудеться у м.Києві 26 травня 2019 року у Колонній залі Київської міської державної адміністрації за сприяння Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування «Української асоціації районних та обласних рад», Міністерства культури України та Київської міської державної адміністрації.

Детальніше
Підготовка до чергової сесіїї обласної ради
Березень 2019
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18
19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            
Голова облради Москаленко Вікторія Вікторівна
Пряма трансляція
25 позачергової сесії Миколаївської обласної ради
підписатись на розсилку