54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net

«ВИХІДНИЙ-РОБОЧИЙ ДЕНЬ ДЕПУТАТА ОБЛАСНОЇ РАДИ»,- ВІКТОРІЯ МОСКАЛЕНКО ВІДВІДАЛА БІЛОЗІРКУ ВІТОВСЬКОГО РАЙОНУ

05.03.2019

У першу суботу березня Вікторія Вікторівна Москаленко здійснила робочий візит до села Білозірка Вітовського району. У якості депутата, якому громада Вітовщини делегувала повноваження із захисту їх інтересів у головному представницькому органі області, вона перевіряла хід будівництва амбулаторії у населеному пункті. У поїздці Вікторію Москаленко супроводжував депутат Вітовської районної ради Дмитро Моторний. Поважних гостей зустрічав сільський голова Сергій Розсоха. На об’єкті роботи йдуть за графіком. Представник підрядника докладно розповів про облаштування теплоізольованої підлоги, монтаж внутрішніх комунікацій та покрівлі, встановлення паркану тощо.

«У Сергія Сергійовича Розсохи в селі все під контролем і увагою, як і має бути у справжнього голови сільської ради! Представник підрядника Олександр зробив нам екскурсію об'єктом. Разом із Дмитром Моторним ми переконалась, що в Білозірці все буде зроблено вчасно і вже незабаром нова амбулаторія відкриє свої двері мешканцям села. Ініціативи Президента України Петра Порошенка втілюються у життя!»,- поділилася своїми позитивними враженнями Вікторія Москаленко.

Згодом Сергій Розсоха показав Вікторії Вікторівні та Дмитрові Моторному сучасне вуличне освітлення села, спортивний майданчик, мальовничий центр з клубом та ринковою площею, асфальтні дороги, та гордість - греблю. Під час зустрічі також було обговорено проблемні питання ремонту доріг, які ведуть до закладу охорони здоров’я, завершення освітлення і ремонту зупинок.

 

Події

Шановні мешканці Миколаївщини! За ініціативи Миколаївської обласної ради депутатом обласної ради Резніковим Іллею Борисовичем на офіційному інтернет-представництві Президента України  зареєстровано електронну петицію "Щодо реконструкції та капітального ремонту будівлі залізничного вокзалу "Миколаїв-пасажирський" Просимо всіх небайдужих підтримати ініціативу Миколаївської обласної ради.Петиція доступна за посиланням: https://petition.president.gov.ua/petition/51058

Оголошення Читати всі
2019-03-01
VIII Міжнародний конкурс-фестиваль дитячо-юнацької творчості «Перлина Fest»

Українська асоціація районних та обласних рад долучилася до роботи з підготовки VIII Міжнародного конкурсу-фестивалю дитячо-юнацької творчості «Перлина Fest», який відбудеться у м.Києві 26 травня 2019 року у Колонній залі Київської міської державної адміністрації за сприяння Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування «Української асоціації районних та обласних рад», Міністерства культури України та Київської міської державної адміністрації.

Детальніше
Підготовка до чергової сесіїї обласної ради
Березень 2019
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18
19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            
Голова облради Москаленко Вікторія Вікторівна
Пряма трансляція
25 позачергової сесії Миколаївської обласної ради
підписатись на розсилку