54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net

ВІКТОРІЇ МОСКАЛЕНКО ВРУЧИЛИ ПОДЯКУ ОРГКОМІТЕТУ МІЖНАРОДНОГО ФЕСТИВАЛЮ ТВОРЧИХ ДОСЯГНЕНЬ «ЧАЙКА»

01.03.2019

1 березня голові Миколаївської обласної ради Вікторії Вікторівні Москаленко вручили подяку оргкомітету Міжнародного фестивалю творчих досягнень «Чайка». Передала подяку активістка з Калинівки Вітовського району Анастасія Забара.

         Масштабний, вдало організований фестиваль відбувся 23 лютого в Одесі. Вихованці Калинівської музичної школи Вітовського району, попри дуже велику кількість виконавців, зуміли себе показати і посісти призові місця. До участі були запрошені творчі колективи, солісти, ансамблі всіх жанрів і напрямів (вокал, хореографія, циркове мистецтво), молоді дизайнери-модельєри, моделі, дитячі та молодіжні студії та театри моди, а також дитячо-юнацькі, молодіжні, студентські колективи.Конкурсну програму оцінювало незалежне журі, до складу якого входили заслужені діячі культури, професійні педагоги, діючи виконавці, громадські діячі, організатори міжнародних та Всеукраїнських фестивалів.

         Варто відзначити, що як депутат, обраний громадою представляти інтереси в обласній раді, Вікторія Вікторівна постійно опікується проблемами закладу дозвілля Калинівки.

         «Перш за все, хочу подякувати перевізникові ТОВ «Оріон-Авто» за наданий транспорт. Знаєте, коли ми виховуємо своїх дітей, завжди мріємо, аби вони досягли успіхів у спорті, ймовірно у мистецтві і точних науках. У кожної людини, і це доведено психологами, є талант. І краще всього його розкривати у дитячому віці. Від дорослих, нашої підтримки і участі, залежить розвиток талантів підростаючого покоління. Юні вітовчани, і це стосується дітей всіх без виключення населених пунктів, дуже здібні і обдаровані. Я завжди їх підтримую, допомагаю їх батькам. Це я робитиму й далі»,- акцентувала Вікторія Вікторівна по завершенні поїздки.

Оголошення Читати всі
2021-01-15
ДО УВАГИ ГРОМАДСЬКИХ ОРГАНІЗАЦІЙ!

Відповідно до статті 51 Закону України "Про Національну поліцію", у зв'язку із достроковим припиненням повноважень членів комісії, обраних Миколаївською обласною радою, оголошується конкурс представників громадськості до постійної поліцейської комісії Управління поліції охорони в Миколаївській області.

Детальніше
Підготовка до чергової сесіїї обласної ради
Січень 2021
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            
Голова обласної ради Замазєєва
Ганна Володимирівна
підписатись на розсилку