54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 +38 068 4404824 oblrada@mksat.net

«ЗА УМОВИ ВИДІЛЕННЯ КОШТІВ ДЕРЖАВОЮ ОБЛАСНА РАДА ТЕЖ СПІВФІНАНСУВАТИМЕ РЕКОНСТРУКЦІЮ»,- ВІКТОРІЯ МОСКАЛЕНКО ЗУСТРІЛАСЬ З ДЕЛЕГАЦІЄЮ НОВОБУЗЬКОГО РАЙОНУ

28.02.2019

За умови остаточного вирішення питання щодо державного фінансування ремонту опорної Новобузької ЗОШ I-III ступенів №1, депутатський корпус Миколаївської обласної ради теж відшукуватиме резерви для співфінансування. Про це йшлося під час робочої зустрічі голови Миколаївської обласної ради Вікторії Москаленко з делегацією Новобузького району. До складу ініціативної групи увійшли Світлана Розуменко, начальник відділу освіти Новобузької райдержадміністрації, Алла Трофименко, директор Новобузької ЗОШ I-III ступенів №1,Василь Гаркавенко, голова Новобузької районної ради і Олександр Кияновський голова батьківського комітету Новобузької ЗОШ I-III ступенів №1, депутат Новобузької міської ради, Анна Цимбал, помічник народного депутата Ігоря Бриченка.

         Відзначимо, що з моменту руйнації будівлі, питання відновлення повноцінної роботи закладу знаходиться на контролі депутатського корпусу Миколаївської обласної ради. Перш за все, за ініціативи депутатів Миколаївської обласної ради, обраних громадою Новобузького району, Олександра Бондаря та Миколи Лучного було створено робочу групу. Систематично це питання стає предметом обговорення на засіданнях постійної комісії обласної ради з питань культури, науки і освіти, сім’ї та молоді, спорту з відпрацюванням конкретних рекомендацій:

-         https://www.mk-oblrada.gov.ua/UserFiles/document/15282684295b17868d55af7.pdf

-         https://www.mk-oblrada.gov.ua/UserFiles/document/15495443595c5c2ba7851ab.pdf

«Як керівник представницького органу влади області, як депутат обласної ради, яка опікується питаннями освітян, хочу сказати, що я стою на позиції відновлення роботи Новобузької ЗОШ №1I-III ступенів. В залежності від розвитку подій, питання Новобузької ЗОШ №1I-III ступенів винесемо іще на розгляд сесії обласної ради. Тим більше, що і адміністрація школи, і керівники відділу освіти Новобузької райдержадміністрації мають чітке бачення перспектив розвитку опорного закладу. До речі, цей колектив одним із перших в області розпочав роботу за стандартами Нової української школи. Попри відсутність власної будівлі і певних зручностей продовжує їх реалізовувати. Тому ми повинні, як депутати обласної ради, підтримати новобужан»,- зазначила Вікторія Вікторівна по завершенні зустрічі.

              Нагадаємо, що у липні 2017-го сталась часткова руйнація будівлі Новобузької опорної загальноосвітньої школи №1. Технічне обстеження об`єкту здійснювала компанія "Проект Комплект Строй". Вартість робіт складала 375 тисяч гривень. Згідно з висновками експертів 70 % будівлі визнано аварійною і непридатною для навчання.

         Тимчасово учнів та колектив  ЗОШ №1 прихистили у педагогічному та аграрному коледжах Нового Бугу.Договір між Новобузькою ЗОШ №1 та Новобузьким педагогічним коледжем на розміщення учнів 1-4 класів буде пролонговано. Перешкоди на шляху забезпечення нормального навчального процесу усунуто. Про це йшлося 31-го січня під час засідання постійної комісії Миколаївської обласної ради з питань культури, науки і освіти, сім’ї та молоді, спорту.

 

Tabunschik
Перший заступник голови обласної ради Табунщик
Антон Вікторович 
підписатись на розсилку