54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net

В МИКОЛАЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ СТРАТУЄ ПРОЕКТ ЄВРОПЕЙСЬКОГО СОЮЗУ ТА ПРОГРАМИ РОЗВИТКУ ООН

28.02.2019

   У Миколаївській області на Обласній регіональній раді з питань створення та забезпечення функціонування ОСББ відбулася презентація дворічного спільного проекту ЄС/ПРООН «Об’єднання співвласників будинків для впровадження сталих енергоефективних рішень» (HOUSES). Основною метою проекту є стимулювати та підтримати створення об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) у всіх 24 областях України. Очікується, що щонайменше 2000 нових ОСББ буде створено та загалом 4000 ОСББ пройдуть навчання з управління енергоефективними проектами.

   В середньому 480 000 осіб отримають пряму вигоду від реалізації проекту, та не менш ніж 1 мільйон українців підвищать свою обізнаність у сфері енергоефективності.

   Проект надаватиме підтримку об'єднанням співвласників будинків у формуванні, організаційному становленні та подальшому впровадженню енергоефективних рішень. 

   «Ми очікується, що з вже середини 2019 року учасники проекту підвищать свою інституційну спроможність, покращать знання у сфері діяльності ОСББ та впровадження енергоефективних заходів, а також зможуть самостійно залучати кошти на енергозберігаючі проекти» - сказала Тетяна Гвоздь, регіональний координатор ПРООН у Миколаївській області.

   Протягом двох років проект у тісній співпраці з Фондом енергоефективності та Міжнародною фінансовою корпорацією буде проводити інформаційну кампанію на національному, обласному та місцевому рівнях з метою інформувати широку громадськість і місцеві громади щодо нового законодавства у сфері енергоефективності, програм Фонду енергоефективності та механізмів фінансування, які він пропонує. Проект проводитиме також серію групових та індивідуальних консультацій для активістів, які мають намір створити ОСББ, активів уже створених ОСББ та місцевої влади з питань створення ОСББ, ведення бухгалтерії та фінансового менеджменту, пошуку та отримання фінансування для ініціатив по покращенню стану будинків.

   Проект запрошує до співпраці: представників ініціативних груп, мотивованих до створення ОСББ, представників житлово-будівельних кооперативів, що мають намір реорганізуватися в ОСББ та представників діючих ОСББ, які потребують підготовки та навчання.

   Бажаючим долучитися необхідно подати заявку на участь за посиланням http://houses.in.ua/

   Контактна особа у Миколаївській області – Тетяна Гвоздь, тел. 050-386-92-24, e-mail: tetiana.hvozd@undp.org

Події
Підготовка до чергової сесіїї обласної ради
Червень 2020
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        
Голова облради Москаленко Вікторія Вікторівна
підписатись на розсилку