54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 +38 068 4404824 oblrada@mksat.net

В ЦЕНТРІ УВАГИ ДЕПУТАТІВ – ПИТАННЯ РЕФОРМУВАННЯ ГАЛУЗІ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

27.02.2019

В центрі уваги депутатів – питання реформування галузі охорони здоров’я

27 лютого 2019 року за участю заступника голови обласної рада Кротова А., начальника управління охорони здоров’я облдержадміністрації Георгієва П., очільників Очаківського, Березанського, Миколаївського районів, голів органів місцевого самоврядування, головних лікарів центральних районних лікарень південного регіону області відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань соціальної політики, охорони здоров’я, материнства, дитинства, розвитку зон відпочинку та туризму.DSC_0433

За ініціативи голови обласної ради Москаленко В. депутати розглянули та обговорили питання порушене Очаківською та Миколаївською районними радами про створення госпітального округу на базі трьох районів: Миколаївського, Березанського, Очаківського та м. Очаків.

Голова постійної комісії обласної ради з питань соціальної політики, охорони здоров’я, материнства, дитинства, розвитку зон відпочинку та туризму Лучний Микола зазначив, що одним із пріоритетних у 2018 році було питання щодо формування госпітальних округів. За ініціативи голови обласної ради Москаленко В. профільна постійна комісія обласної ради розглядала питання про створення госпітальних округів у Миколаївській області за участю керівництва облдержадміністрації, міських голів, голів районних рад та райдержадміністрацій, голів об’єднаних територіальних громад, головних лікарів центральних районних лікарень та центрів первинної медико-санітарної допомоги, представників засобів масової інформації та підтримала створення чотирьох госпітальних округів в області, які було затверджено розпорядженням Кабінету Міністрів України від 04 липня 2018 року № 465-р «Про затвердження переліку та складу госпітальних округів Миколаївської області».

DSC_0444Гостро депутати та запрошені на засідання комісії обговорювали питання щодо матеріально-технічної бази, стан оснащення, кадрове забезпечення закладів Очаківського, Березанського, Миколаївського районів, усталені клінічні маршрути пацієнтів до закладів вторинної медичної допомоги, поточні демографічні показники, структуру захворюваності, тенденції міграції населення, робоче навантаження для закладів охорони здоров’я, дотримання норм часової доступності і необхідної медичної допомоги.

Виступаючі звертали увагу присутніх на засіданні на відстань від ряду населених пунктів вищезазначених районів до м.Миколаєва, наявність водної перешкоди (р. Південний Буг), значну кількість відпочиваючих та військових, надання екстреної та первинної медичної допомоги, особливо в період погодних умов, зимовий період тощо, на базі Миколаївської центральної районної лікарні.

Головуючий на засіданні Лучний М. запропонував керівництву Березанського району організувати вивчення та обговорення питання щодо створення п’ятого госпітального округу «Південний» серед мешканців району. DSC_0469

Депутати профільної постійної комісії обласної ради одноголосно підтримали позицію Очаківської та Миколаївської районних рад про створення п’ятого госпітального округу «Південний» на базі трьох районів: Миколаївського, Березанського, Очаківського та м. Очаків та вирішили внести питання про створення п’ятого госпітального округу «Південний» на базі трьох районів: Миколаївського, Березанського, Очаківського та м. Очаків на чергову сесію обласної ради.

 

Tabunschik
Перший заступник голови обласної ради Табунщик
Антон Вікторович 
підписатись на розсилку