54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net
*

«ВИПУСКНИКІВ ЦЬОГО КОЛЕДЖУ ЗНАЮТЬ В УКРАЇНІ І ДАЛЕКО ЗА ЇЇ МЕЖАМИ»,-АНДРІЙ КРОТОВ І СВІТЛАНА ГЛАДУН ЗДІЙСНИЛИ ВІЗИТ ДО МИКОЛАЇВСЬКОГО КОЛЕДЖУ КУЛЬТУРИ ТА МИСТЕЦТВ

25.02.2019

Пріоритетним напрямком роботи депутатського корпусу Миколаївської обласної ради сьомого скликання є забезпечення належних умов та їх систематичного покращення для здобуття студентами освіти у навчальних закладах, які перебувають в обласній комунальній власності.

         За дорученням голови обласної ради Вікторії Москаленко заступник голови обласної ради Андрій Кротов та радник-помічник заступника голови облради, депутат обласної ради Світлана Гладун відвідали Миколаївський коледж культури та мистецтв. 2019-го коледжу виповнюється 65 років.

         2016 його директором призначено лауреата обласної премії ім. Миколи Аркаса, кандидата культурології Сергія Васильовича Мицика.

         На сьогоднішній день у стінах коледжу здійснюється підготовка за спеціальностями: сценічне мистецтво, музичне мистецтво, хореографія, інформаційна, бібліотечна та архівна справа, образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація.

         Навчальний процес проходить у двох корпусах. Чотириповерхова будівля по вулиці Фалеєвській, загальною площею понад 3,5 тис.м2, є головним корпусом. Другий розташований на Потьомкінській. Вихованці закладу з інших сіл, селищ, міст користуються гуртожитком на проспекті Миру. На базі коледжу діють

Ансамбль народного танцю (керівник О. Дорошина)

Ансамбль народного танцю «Козацька слобода»

Ансамбль сучасного танцю

Ансамбль класичного танцю

Ансамбль народних інструментів «Грай, музико»

Ансамбль народного танцю (керівник С.Романова)

Ансамбль гітаристів «Classic guitar»

Народний жіночий академічний хор ім С. Фоміних

Народний гурт народної пісні «Зорецвіт»

Народний оркестр народних інструментів «Південна рапсодія»

Народний Прибузький хор

Студентський театр «Бріз»

Студенти та представники педагогічно-викладацького складу коледжу є постійними учасниками міських та загальнообласних заходів.

Під час візиту Андрій Кротов і Світлана Гладун поспілкувалися із Сергієм Мициком. Визначено ряд пріоритетних напрямків, які сьогодні потребують втручання і підтримки депутатського корпусу облради. Зокрема, йшлося про оновлення матеріально-технічної бази народних інструментів для Народного оркестру народних інструментів «Південна Рапсодія», керівник Ольга Комінарець. Директор Миколаївського коледжу культури та мистецтв поділився міркуваннями відносно необхідності здійснення ремонтних робіт у підвальному приміщенні головного корпусу. Питання буде взято на контроль депутатами облради. Негайної реконструкції потребує фасад другого корпусу на Потьомкінській. Найбільше хвилювання викликає аварійність головного корпусу. Будівля, здана в експлуатацію у 1989 році, на сьогоднішній день має тріщину. Згідно з висновками експертів приміщення обмежено придатне для повноцінної експлуатації. Ситуація вимагає втручання фахівців-геодезистів. Це питання депутати обласної ради теж візьмуть на особливий контроль.

Події

 26 листопада 2019 року, о 10 годині в сесійному залі обласної ради відбудеться тридцята позачергова сесія обласної ради сьомого скликання 

--------------------------

В рамках відзначення у Миколаївській області річниць початку доленосних для України подій Помаранчевої революції та Революції Гідності, 21 листопада 2019 року о 12.00 год. відбудеться покладання квітів до пам’ятника Героям Небесної Сотні (м. Миколаїв; сквер Ради Європи на розі вул. В. Морська та вул. Садова).

В рамках проведення в області заходів до Дня пам’яті жертв голодоморів в Україні, 23 листопада 2019 року з 14.45 год. до 15.15 год. пройде скорботна хода від площі перед Кафедральним собором на вул. Садовій по проспекту Центральному, Херсонському шосе до Пам’ятного знака жертвам голодоморів в Україні (м. Миколаїв, на розі вул. Херсонське шосе та вул. Кругової);

о 15.25 год. - літія за Україну та загальнонаціональна хвилина мовчання, покладання квітів і горщиків з пшеницею до Пам’ятного знаку жертвам голодоморів в Україні та Загальноукраїнська акція «Засвіти свічку» (м. Миколаїв, на розі вул. Херсонське шосе та вул. Кругової).

Оголошення Читати всі
2019-11-15
ДО УВАГИ ГРОМАДСЬКИХ ОРГАНІЗАЦІЙ!

Відповідно до статті 51 Закону України "Про Національну поліцію", оголошується конкурс до постійної поліцейської комісії Управління поліції охорони в Миколаївській області представників громадськості.

Детальніше
Підготовка до чергової сесіїї обласної ради
Листопад 2019
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
Голова облради Москаленко Вікторія Вікторівна
Пряма трансляція
XXIX позачергової сесії Миколаївської обласної ради
підписатись на розсилку