54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net
*

НА КОНТРОЛІ ПОСТІЙНОЇ КОМІСІЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ З ПИТАНЬ ЕКОЛОГІЇ ПРОБЛЕМИ ЕКОЛОГІЧНОЇ БЕЗПЕКИ ОБЛАСТІ

25.02.2019

21 лютого 2019 року у депутатській кімнаті відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань екології, охорони навколишнього середовища та використання природних ресурсів. У засіданні взяв участь заступник голови обласної ради Андрій Кротов.

Облдержадміністрацією на засідання постійної комісії було внесено питання щодо оголошення п’яти ландшафтних заказників місцевого значення в області: «Лагодівський» в Казанківському районі, «Новобірзулівський» в Баштанському районі, «Сергіївський» в Братському районі, «Каньйон річки Чичиклія» в Веселинівському районі, «Христофорівські плавні» в Баштанському районі. Для прийняття відповідного рішення рекомендовано внести ці питання на розгляд чергової сесії обласної ради.

Особливу увагу члени постійної комісії приділили питанню завершення робіт із реконструкції споруд очищення стічних вод селища Березанка Березанського району. Проблема полягає в тому, що на визначений період проведення робіт із реконструкції, очисні споруди технічно не працюють. Як наслідок, відстійник нечистот переповнений, що з рештою, може призвести до екологічної катастрофи в регіоні. Депутати обласної ради вирішили більш детально доопрацювати питання та запросити на наступну комісію підрядника для заслуховування його інформації щодо використання коштів на проведення даних робіт.

Також було розглянуто питання щодо поліпшення умов утримання засуджених до відповідних обласних програм із виділенням фінансового ресурсу на реалізацію визначених цілей, вирубки лісових насаджень та видобутку піску на території Новобузького району тощо.

Події

 26 листопада 2019 року, о 10 годині в сесійному залі обласної ради відбудеться тридцята позачергова сесія обласної ради сьомого скликання 

--------------------------

В рамках проведення в області заходів до Дня пам’яті жертв голодоморів в Україні, 23 листопада 2019 року з 14.45 год. до 15.15 год. пройде скорботна хода від площі перед Кафедральним собором на вул. Садовій по проспекту Центральному, Херсонському шосе до Пам’ятного знака жертвам голодоморів в Україні (м. Миколаїв, на розі вул. Херсонське шосе та вул. Кругової);

о 15.25 год. - літія за Україну та загальнонаціональна хвилина мовчання, покладання квітів і горщиків з пшеницею до Пам’ятного знаку жертвам голодоморів в Україні та Загальноукраїнська акція «Засвіти свічку» (м. Миколаїв, на розі вул. Херсонське шосе та вул. Кругової).

Оголошення Читати всі
2019-11-15
ДО УВАГИ ГРОМАДСЬКИХ ОРГАНІЗАЦІЙ!

Відповідно до статті 51 Закону України "Про Національну поліцію", оголошується конкурс до постійної поліцейської комісії Управління поліції охорони в Миколаївській області представників громадськості.

Детальніше
Підготовка до чергової сесіїї обласної ради
Листопад 2019
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
Голова облради Москаленко Вікторія Вікторівна
Пряма трансляція
XXIX позачергової сесії Миколаївської обласної ради
підписатись на розсилку