54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net

«АРМІЯ З НАРОДОМ»,-ЗА ПІДТРИМКИ ВІКТОРІЇ МОСКАЛЕНКО В ОБЛАСНІЙ РАДІ ВІДБУВСЯ ПАТРІОТИЧНИЙ ЗАХІД

21.02.2019

У середу, 20 лютого, за підтримки голови Миколаївської обласної ради Вікторії Вікторівни Москаленко у сесійній залі адміністративної будівлі Миколаївської обласної ради відбувся військово-патріотичний захід «Армія з народом». Режисер Марина Васильєва. Автор проекту-начальник військового оркестру 406 окремої артилерійської бригади ім.О.Алмазова, капітан-лейтенант Віталій Мацюк. Урочистості присвятили Дню Героїв Небесної Сотні. Вистава-концерт «Армія з народом» була створена наприкінці минулого року. До складу творчої групи, яка працювала над музичним проектом, увійшли представники різних закладів культури обласного центру.

Ідейні натхненники та ініціатори вистави-коцерту за мету визначили формування позитивного іміджу воїна-захисника України та підняття національно-патріотичного духу мешканців Миколаєва та області. Варто відзначити, що окрім музичної складової, захід містить у собі елементи театралізації. Всі номери пов’язані між собою однією сюжетною лінією. У її основі трагічна доля матері, яка проводжає у військо рідного сина. Хлопцеві не судилося повернутися живим до рідної домівки. Під час виконання військового обов’язку він гине. Своєрідної унікальності виставі додавав тематичний відеоряд,який транслювався на екрани.

Солісти – виконавці пісень:
заслужений діяч мистецтв України, завідувач кафедри музичного мистецтва Миколаївської філії КНУКіМ Олег Кедіс;
заслужений артист естрадного мистецтва України, керівник Миколаївської оперно-вокальної студії ім. Н.Западинської Іван Носик;
солістка Миколаївської обласної філармонії Ірина Лозова;
артист Миколаївського академічного художнього російського драматичного театру Денис Місанчук;
артист Миколаївського академічного художнього російського драматичного театру Олександр Лукін;
викладач кафедри музичного мистецтва Миколаївської філії КНУКіМ Антон Ладний;
студент кафедри музичного мистецтва Миколаївської філії КНУКіМ Діана Лященко;
студент Миколаївського коледжу музичного мистецтва Анна Лебідь.

«Те, що ми взяли участь в урочистостях з нагоди Дня Героїв Небесної Сотні для нас велика честь і ми вдячні Вікторії Вікторівні Москаленко за те, що долучила оркестр 406-ї окремої артилерійської бригади ім. генерал-хорунжого Олексія Алмазова до вшанування подвигу героїв Революції гідності, які поклали своє життя у боротьбі за європейське майбутнє України. Всім, хто зібрався сьогодні у залі ми представили новий військово-патріотичний проект «Армія з народом», створений наприкінці минулого року спільно з артистами – представниками різних закладів культури Миколаєва та області. Вважаю, що показ таких мистецьких акцій вкрай необхідний сьогодні нашій спільноті. П’ятий рік в Україні іде війна. І наша задача серед інших – піднімати національно-патріотичний дух населення, формувати розуміння того, що армія сьогодні робить все можливе, щоб захистити територіальну цілісність нашої держави і вибороти щасливе майбутнє для кожного українця»,- зазначив Віталій Мацюк, капітан-лейтенант, начальник військового оркестру 406-ї окремої артилерійської бригади ім. генерал-хорунжого О.Алмазова - військовий диригент.

««Армія з народом» - унікальний проект: у ньому задіяні як військові, так і цивільні – артисти театру, солісти філармонії, викладачі та студенти мистецьких навчальних закладів Миколаївщини. Ми всі об’єдналися навколо ідеї Віталія Мацюка, начальника оркестру 406-ї окремої артилерійської бригади ім. Олексія Алмазова створити театралізований захід військово-патріотичного спрямування. Від усієї нашої творчої команди хочеться подякувати голові Миколаївської обласної ради Вікторії Вікторівні Москаленко за підтримку проекту і щире розуміння того, що військово-патріотичні заходи сьогодні є важливою ланкою у духовному житті нашого суспільства. Ми створили проект для людей і дуже раді, що маємо змогу його демонструвати»,- поділилася по завершенні вистави режисер Марина Васильєва.

 

Травень 2022
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20
21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
Голова обласної ради Замазєєва
Ганна Володимирівна
Видео
Військова служба за контрактом у лавах Збройних Сил України 
підписатись на розсилку