54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net
*

В МИКОЛАЇВСЬКІЙ ОБЛАСНІЙ РАДІ ВІДБУВСЯ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН

20.02.2019

В Миколаївській обласній раді 20 лютого зранку відбувся особистий прийом громадян. Із заявниками спілкувалися заступник голови Миколаївської обласної ради Андрій Кротов та радник-помічник заступника голови Миколаївської обласної ради Світлана Гладун.

Жителька Миколаєва Олена Леонідівна Шуліна звернулася до представницького органу влади з проханням посприяти у вирішенні питання навчання її дитини у Миколаївській загальноосвітній санаторній школі-інтернат І-ІІІ ступенів №7 Миколаївської обласної ради. Згідно з висновками спеціалістів вона має здобувати загальну середню освіту саме в цьому закладі. Попередньо радник-помічник заступника голови облради з`ясовувала деталі порушеного заявницею питання. Адміністрація загальноосвітньої санаторної школи-інтернат №7 теж знайома з Оленою Леонідівною та її дитиною. На сьогоднішній день, пояснила Світлана Гладун, труднощі пов`язані з відсутністю асистента вчителя, який супроводжуватиме учня з інвалідністю, і необхідного обладнання.

«Ми звернемося до Департаменту освіти і науки облдержадміністрації. З`ясуємо всі юридичні тонкощі порушеного Вами питання. З іншого боку вивчимо необхідність у поповненні санаторної школи-інтернату необхідним обладнанням. Одним словом, сприятимемо вирішенню проблеми»,- зазначив Андрій Кротов.
За інформацією Світлани Гладун у цьому закладі вже здобувають освіту за програмою інклюзивного навчання дві дитини. Їх супроводжують два асистенти. Заступник голови Миколаївської обласної ради Андрій Кротов взяв питання Олени Леонідівни Шуліної на контроль.

Ініціативна група мешканців Баштанського району- Тетяна Голуб, Олена Золотухіна, Лариса Хруставка з Христофорівки та Надія Стовба і Олена Іщенко з с.Піски б`є на сполох. Жахливий стан доріг загального користування місцевого значення унеможливлюють пересування людей до районного та обласного центру, створює незручності у підвезенні дітей до опорних шкіл. З відповідним листом Іван Васильович Рубський звертався до Миколаївської обласної ради. Він був предметом розгляду на засіданні постійної депутатської комісії облради з питань промислової політики та підприємництва, енергетики та енергозбереження, транспорту та розвитку інфраструктури. Члени комісії вирішили підтримати звернення Баштанського міського голови стосовно необхідності ремонту автомобільних доріг загального користування місцевого значення, що проходять територією Баштанської міської ради. Управлінню інфраструктури облдержадміністрації рекомендовано включити дороги О-151214 Баштанка-Березнегувате, О-150207 Баштанка-Новосергіївка, О-150204 Піски-Баштанка-Новопавлівка до плану ремонтних робіт у поточному 2019 році. На наступному засіданні постійної комісії це питання розглядатимуть знову. Андрій Кротов запропонував представникам громади взяти активну участь в роботі комісії і обговоренні питання.

Події

 26 листопада 2019 року, о 10 годині в сесійному залі обласної ради відбудеться тридцята позачергова сесія обласної ради сьомого скликання 

--------------------------

В рамках відзначення у Миколаївській області річниць початку доленосних для України подій Помаранчевої революції та Революції Гідності, 21 листопада 2019 року о 12.00 год. відбудеться покладання квітів до пам’ятника Героям Небесної Сотні (м. Миколаїв; сквер Ради Європи на розі вул. В. Морська та вул. Садова).

В рамках проведення в області заходів до Дня пам’яті жертв голодоморів в Україні, 23 листопада 2019 року з 14.45 год. до 15.15 год. пройде скорботна хода від площі перед Кафедральним собором на вул. Садовій по проспекту Центральному, Херсонському шосе до Пам’ятного знака жертвам голодоморів в Україні (м. Миколаїв, на розі вул. Херсонське шосе та вул. Кругової);

о 15.25 год. - літія за Україну та загальнонаціональна хвилина мовчання, покладання квітів і горщиків з пшеницею до Пам’ятного знаку жертвам голодоморів в Україні та Загальноукраїнська акція «Засвіти свічку» (м. Миколаїв, на розі вул. Херсонське шосе та вул. Кругової).

Оголошення Читати всі
2019-11-15
ДО УВАГИ ГРОМАДСЬКИХ ОРГАНІЗАЦІЙ!

Відповідно до статті 51 Закону України "Про Національну поліцію", оголошується конкурс до постійної поліцейської комісії Управління поліції охорони в Миколаївській області представників громадськості.

Детальніше
Підготовка до чергової сесіїї обласної ради
Листопад 2019
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
Голова облради Москаленко Вікторія Вікторівна
Пряма трансляція
XXIX позачергової сесії Миколаївської обласної ради
підписатись на розсилку