54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net
*

ЧЛЕНИ КОНКУРСНОЇ КОМІСІЇ ВІДВІДАЛИ КОМУНАЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД

19.02.2019

У понеділок, 18 лютого, відбувся виїзд на об’єкт членів конкурсної комісії з проведення конкурсного відбору на посаду директора комунального закладу «Загальноосвітня школа-інтернат I-III ступенів-центр загальної і профільної освіти та комплексної реабілітації» Миколаївської обласної ради. У невимушеній атмосфері вони ознайомилися з роботою школи: педагогічним колективом, матеріально-технічною базою закладу. Також члени конкурсної комісії мали змогу поспілкуватися з дітьми-вихованцями школи-інтернату.

Нагадаємо, що 15 лютого в Миколаївській обласній раді відбувся перший етап засідання конкурсної комісії з проведення конкурсного відбору на посаду директора комунального закладу «Загальноосвітня школа-інтернат I-III ступенів-центр загальної і профільної освіти та комплексної реабілітації» Миколаївської обласної ради.

На участь у конкурсі документи подав один кандидат – Валерій Миколайович Лисенко, в.о. директора комунального закладу «Загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів – центр загальної і профільної освіти та комплексної реабілітації» Миколаївської обласної ради. За результатами розгляду документів кандидата конкурсна комісія прийняла рішення допустити претендента до участі у конкурсі.

До складу комісії входять одинадцять чоловік, з них шестеро є представниками Миколаївської обласної ради. Зокрема, голова конкурсної комісії Надія Валеріївна Іванова, голова постійної комісії обласної ради з питань культури, науки і освіти, сім’ї та молоді, спорту, заступник голови конкурсної комісії Владислав Невеселий, заступник голови постійної комісії з питань культури, науки і освіти, сім’ї та молоді, спорту та члени конкурсної комісії Олександр Бондар, заступник голови постійної комісії обласної ради з питань регіонального розвитку, планування, бюджету, фінансів та інвестицій, Анна Воронок, депутат обласної ради, член постійної комісії обласної ради з питань аграрної політики, земельних відносин та соціального розвитку села, Юрій Кормишкін, депутат обласної ради, голова постійної комісії з питань аграрної політики, земельних відносин та соціального розвитку села і Оксана Корсак, радник голови Миколаївської обласної ради, експерт Офісу Уповноваженого Президента України з прав дітей. Також до складу конкурсної комісії увійшли представники департаменту освіти і науки облдержадміністрації та по одному представникові від колективу та батьківського комітету: секретар конкурсної комісії Наталя Петрівна Хрущ, начальник відділу управління персоналом управління науки,координації діяльності вищої та професійно-технічної освіти і кадрового забезпечення департаменту освіти і науки облдержадміністрації, член конкурсної комісії Олена Володимирівна Гудніченко, член батьківського комітету комунального закладу "Загальноосвітня школа-інтернат I-III ступенів-центр загальної і профільної освіти та комплексної реабілітації" Миколаївської обласної ради, член конкурсної комісії Олена Миколаївна Зайченко, головний спеціаліст-юристконсульт департаменту освіти і науки облдержадміністрації, член конкурсної комісії Людмила Олександрівна Кравченко, член трудового колективу КЗ «Загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів – центр загальної і профільної освіти та комплексної реабілітації» Миколаївської обласної ради, член конкурсної комісії Микола Григорович Матіюк, представник громадської ради при Миколаївській облдержадміністрації.

 

Події

20 листопада 2019 року з 14.00 до 16.00 години у приміщенні Миколаївської обласної ради (кабінет 105 перший поверх) відбудеться особистий прийом громадян  головою Миколаївської обласної ради Москаленко В.В.

Попередній запис за телефоном – (0512) 37 04 89,

37 25 74

Оголошення Читати всі
2019-10-24
Про організацію Міжнародної культурно-просвітницької поїздки «Європейська співдружність»

Міжнародна культурно-освітнья поїздка «Європейська співдружність» відбудеться з 23 квітня до 01 травня 2020 року до Польщі, Німеччини, Нідерландів, Бельгії, Люксембургу (лист і програма поїздки додаються).

 

Детальніше
Підготовка до чергової сесіїї обласної ради
Листопад 2019
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
Голова облради Москаленко Вікторія Вікторівна
Пряма трансляція
XXIX позачергової сесії Миколаївської обласної ради
підписатись на розсилку