54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net
Біжуча стрічка

* Шановні мешканці міста Миколаєва та Миколаївської області! Запрошуємо вас на покладання квітів до пам’ятника В.О.Лягіну з нагоди відзначення Дня партизанської слави в Миколаївській області, яке відбудеться 20 вересня 2019 року о 08.30. Збір учасників о 08.00

ЧЛЕНИ КОНКУРСНОЇ КОМІСІЇ ВІДВІДАЛИ КОМУНАЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД

19.02.2019

У понеділок, 18 лютого, відбувся виїзд на об’єкт членів конкурсної комісії з проведення конкурсного відбору на посаду директора комунального закладу «Загальноосвітня школа-інтернат I-III ступенів-центр загальної і профільної освіти та комплексної реабілітації» Миколаївської обласної ради. У невимушеній атмосфері вони ознайомилися з роботою школи: педагогічним колективом, матеріально-технічною базою закладу. Також члени конкурсної комісії мали змогу поспілкуватися з дітьми-вихованцями школи-інтернату.

Нагадаємо, що 15 лютого в Миколаївській обласній раді відбувся перший етап засідання конкурсної комісії з проведення конкурсного відбору на посаду директора комунального закладу «Загальноосвітня школа-інтернат I-III ступенів-центр загальної і профільної освіти та комплексної реабілітації» Миколаївської обласної ради.

На участь у конкурсі документи подав один кандидат – Валерій Миколайович Лисенко, в.о. директора комунального закладу «Загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів – центр загальної і профільної освіти та комплексної реабілітації» Миколаївської обласної ради. За результатами розгляду документів кандидата конкурсна комісія прийняла рішення допустити претендента до участі у конкурсі.

До складу комісії входять одинадцять чоловік, з них шестеро є представниками Миколаївської обласної ради. Зокрема, голова конкурсної комісії Надія Валеріївна Іванова, голова постійної комісії обласної ради з питань культури, науки і освіти, сім’ї та молоді, спорту, заступник голови конкурсної комісії Владислав Невеселий, заступник голови постійної комісії з питань культури, науки і освіти, сім’ї та молоді, спорту та члени конкурсної комісії Олександр Бондар, заступник голови постійної комісії обласної ради з питань регіонального розвитку, планування, бюджету, фінансів та інвестицій, Анна Воронок, депутат обласної ради, член постійної комісії обласної ради з питань аграрної політики, земельних відносин та соціального розвитку села, Юрій Кормишкін, депутат обласної ради, голова постійної комісії з питань аграрної політики, земельних відносин та соціального розвитку села і Оксана Корсак, радник голови Миколаївської обласної ради, експерт Офісу Уповноваженого Президента України з прав дітей. Також до складу конкурсної комісії увійшли представники департаменту освіти і науки облдержадміністрації та по одному представникові від колективу та батьківського комітету: секретар конкурсної комісії Наталя Петрівна Хрущ, начальник відділу управління персоналом управління науки,координації діяльності вищої та професійно-технічної освіти і кадрового забезпечення департаменту освіти і науки облдержадміністрації, член конкурсної комісії Олена Володимирівна Гудніченко, член батьківського комітету комунального закладу "Загальноосвітня школа-інтернат I-III ступенів-центр загальної і профільної освіти та комплексної реабілітації" Миколаївської обласної ради, член конкурсної комісії Олена Миколаївна Зайченко, головний спеціаліст-юристконсульт департаменту освіти і науки облдержадміністрації, член конкурсної комісії Людмила Олександрівна Кравченко, член трудового колективу КЗ «Загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів – центр загальної і профільної освіти та комплексної реабілітації» Миколаївської обласної ради, член конкурсної комісії Микола Григорович Матіюк, представник громадської ради при Миколаївській облдержадміністрації.

 

Оголошення Читати всі
2019-08-16
ЖІНКА В ПОЛІТИЦІ — ЗМІНИ В КРАЇНІ!

Фонд громади міста Херсон «Захист» оголошує конкурс на навчання жінок, які мають намір балотуватися до органів місцевого самоврядування на наступних місцевих виборах.

 

 

Детальніше
Підготовка до чергової сесіїї обласної ради
Вересень 2019
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
1
2 3 4
5 6
7
8 9 10 11 12 13
14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          
Голова облради Москаленко Вікторія Вікторівна
Пряма трансляція
XXVІII позачергової сесії Миколаївської обласної ради
підписатись на розсилку