54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net

30 РОКОВИНИ ВИВЕДЕННЯ ВІЙСЬК З АФГАНІСТАНУ

15.02.2019

З нагоди 30-ої річниці виведення обмеженого контингенту військ колишнього Радянського Союзу з території Республіки Афганістан у Миколаєві відбулась пам’ятна хода та мітинг.

Висловити шану учасникам бойових дій, розділити з ними сум за загиблими та радість від спілкування приїхали заступник голови Миколаївської обласної ради Андрій Кротов, депутати Миколаївської обласної ради Надія Іванова, Світлана Гладун, Ілля Рєзніков, народний депутат України олександр Жолобецький, перший заступник голови Миколаївської обласної державної адміністрації В’яеслав Бонь,Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич

«Дорогі друзі! Шановні воїни-інтернаціоналісти! Сьогодні ми віддаємо шану всім учасникам бойових дій на території інших держав. З кожним роком історія все далі віддаляє нас від подій Афганської війни. Сьогодні ми відзначаємо тридцяту річницю виведення обмеженого контингенту військ колишнього Радянського Союзу з території Демократичної Республіки Афганістан.

Але скільки б часу не минуло, з пам'яті ніколи не викреслити героїзм і мужність синів України та Миколаївської області, які виконували інтернаціональний обов'язок. Ви є прикладом вірності присязі, честі і стійкості. Величезна подяка всім тим, хто пройшов через випробування Афганом, витримав, вистояв і не зламався.

Ця війна була і вона частина нашої історії. Ми всі повинні пам'ятати про тих, хто пройшов горнило Афганістану і повернувся на рідну землю.

Від імені голови Миколаївської обласної ради Вікторії Москаленко, від себе особисто і всього депутатського корпусу хочу привітати всіх Вас зі святом, з 30-ю річницею виведення військ.

Хочу подякувати всіх Вас разом і кожного воїна-інтернаціоналіста окремо за величезний внесок у патріотичне виховання підростаючого покоління, пропаганду здорового способу життя.Депутатський корпус стояв, стоїть і буде стояти на захисті Ваших прав і всіляко підтримувати! Міцного Вам здоров'я, мирного неба над головою, тепла і затишку вашим сім'ям!»,- привітав воїнів-інтернаціоналістів Андрій Кротов.

 

Травень 2022
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20
21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
Голова обласної ради Замазєєва
Ганна Володимирівна
Видео
Військова служба за контрактом у лавах Збройних Сил України 
підписатись на розсилку