54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net

ВІДДІЛЕННЯ ГРЕКО-РИМСЬКОЇ БОРОТЬБИ МОКДЮСШ №1 ОТРИМАЛО НОВИЙ ІНВЕНТАР ВІД ДЕПУТАТСЬКОГО КОРПУСУ ОБЛАСНОЇ РАДИ

13.02.2019

Миколаївська обласна комунальна комплексна дитячо-юнацька спортивна школа №1, яка орендує приміщення у Палаці спорту мікрорайону Соляні, культивує шість видів спорту: важка атлетика, бокс, гребля на байдарках і каное, футбол, боротьба греко-римська, кікбоксинг. Займаються 507 спортсменів. Ініціативу звернутися по допомогу до депутата Миколаївської обласної ради Петра Ковальчука виявили батьки юних борців.

         «Звернулися до Ковальчука Петра Васильовича. Знаємо цю людину дуже давно. Дуже порядний чоловік. Завжди тримає своє слово. Як сказав, так і зробив. У нас стало питання про придбання спортивної форми і спортивного інвентарю для молодих борців. Він для нас все зробив. Ми йому дуже за це вдячні. Наші діти дуже щасливі»,- каже Юлія Кіріяк, мама одного з юних спортсменів.

         Тож, за підтримки та сприяння Петра Ковальчука було реалізовано мікропроект щодо придбання спортивної форми для хлопчиків та тренерського складу відділення греко-римської боротьби та суттєвого оновлення спортивного інвентарю. Так, за рахунок коштів обласного бюджету було придбано татамі, блок для м’язів, лаву для жиму, комбінований станок, комплект хромованих гантелів та олімпійську штангу. Вагомий подарунок вихованцям відділення греко-римської боротьби у вівторок, 12 лютого, вручали голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко, заступник голови Миколаївської обласної ради Андрій Кротов і депутат Миколаївської обласної ради Петро Ковальчук. У залі якраз відбувалось тренування спортсменів.

         «Завітали до Вас із подарунками від депутатів обласної ради – депутата обласної ради Ковальчука Петра Васильовича. І взагалі від всього депутатського корпусу. Хотіла б сказати декілька слів від себе особисто. Напевно дехто з Вас і тренерів, які перебувають у більш дорослому віці, не знають, що я тут проводила усе своє дитинство і свою юність. У цьому залі. Тому що і мій брат рідний, і мій батько тренувалися і займалися греко-римською боротьбою. Тому цей спорт я дуже добре знаю. Я знаю видатних борців. Мені приємно сьогодні бути тут разом з вами. Останнім часом не завжди багато уваги приділяється спорту. Кошти спрямовуються тільки на заробітну платню і комунальні послуги. Але ми розуміємо, що необхідно вас підтримувати. Підтримувати спортивним інвентарем, формою. Щоб ви були у нас гарні, красиві хлопці, які представляють Миколаївщину. Які представляють свої райони, свої родини, своїх матусь і батьків. Тому сьогодні завдяки обласному бюджету, завдяки депутату Миколаївської обласної ради Ковальчуку Петру Васильовичу ми зробимо Вам невеличкий подарунок»,- зазначила Вікторія Вікторівна, відкриваючи церемонію вручення спортивного інвентарю і форми.

         «Хочу в усьому підтримати Вікторію Вікторівну. І сказати, звернутися до батьків, до старших хлопців і молоді. Пропагуйте любий спорт, відривайтеся від комп’ютерів. Йдіть у зал, на свіже повітря. Займайтеся спортом і будете здорові»,- наголосив Петро Ковальчук.

         Голова Миколаївської обласної ради анонсувала іще одну приємну подію. За її особистої ініціативи 2019 року матеріально-технічна база відділення греко-римської боротьби іще поповниться необхідними спортивними снарядами

Оголошення Читати всі
2021-01-15
ДО УВАГИ ГРОМАДСЬКИХ ОРГАНІЗАЦІЙ!

Відповідно до статті 51 Закону України "Про Національну поліцію", у зв'язку із достроковим припиненням повноважень членів комісії, обраних Миколаївською обласною радою, оголошується конкурс представників громадськості до постійної поліцейської комісії Управління поліції охорони в Миколаївській області.

Детальніше
Підготовка до чергової сесіїї обласної ради
Січень 2021
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            
Голова обласної ради Замазєєва
Ганна Володимирівна
підписатись на розсилку