54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net
Біжуча стрічка

ЗУСТРІЧ З ВЕТЕРАНСЬКИМИ ОРГАНІЗАЦІЯМИ

11.02.2019

У п’ятницю,8 лютого, напередодні Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 30 річниці виведення обмеженого контингенту військ колишнього СРСР з території Республіки Афганістан, в обласній державній адміністрації відбулась зустріч з керівниками ветеранських організацій. До Миколаєва приїхали представники районних та міських осередків. З воїнами-інтернаціоналістами спілкувалися голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко, перший заступник голови облдержадміністрації В’ячеслав Бонь, директор Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Оксана Єльчієва. Між представниками обласної влади та ветеранами бойових дій на території інших держав відбувся відкритий та принциповий діалог. Зокрема, обговорювалися питання надання медичної допомоги, соціального захисту інтернаціоналістів та членів їх родин, пільгових пасажирських перевезень, надання житла тощо. Вікторія Вікторівна, вітаючи воїнів-інтернаціоналістів з прийдешнім святом, зазначила, що депутатський корпус завжди відкритий і готовий до діалогу.

«Ми всі миколаївці, мешканці нашої області. Звичайно, що у кожного з Вас є якісь запитання до нас, як представників обласної влади і органів місцевого самоврядування. Депутатський корпус області тісно співпрацює з районними ветеранськими організаціями спілки воїнів інтернаціоналістів та запасу. Тому, ті проблеми, які були і є на сьогодні у воїнів-інтернаціоналістів, учасників бойових дій, на контролі у представників депутатського корпусу. Ми їх знали і знаємо. Працюємо над їх вирішенням», - зазначила Вікторія Москаленко.
Наприкінці зустрічі голова обласної ради вручила ряд почесних грамот та подяк.

 

Видео
Пряма трансляція
XXVІII позачергової сесії Миколаївської обласної ради
Оголошення Читати всі
2019-08-16
ЖІНКА В ПОЛІТИЦІ — ЗМІНИ В КРАЇНІ!

Фонд громади міста Херсон «Захист» оголошує конкурс на навчання жінок, які мають намір балотуватися до органів місцевого самоврядування на наступних місцевих виборах.

 

 

Детальніше
Підготовка до чергової сесіїї обласної ради
Вересень 2019
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
1
2 3 4
5 6
7
8 9 10 11 12 13
14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          
Голова облради Москаленко Вікторія Вікторівна
Пряма трансляція
XXVII позачергової сесії Миколаївської обласної ради
підписатись на розсилку