54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 +38 068 4404824 oblrada@mksat.net

ДЕПУТАТИ ВВАЖАЮТЬ ЗА ДОЦІЛЬНЕ РОЗДЕРЖАВИТИ СІЛЬГОСППІДПРИЄМСТВА

В ході 25 позачергової сесії Миколаївської обласної ради сьомого скликання депутати розглянули питання роздержавлення сільськогосподарських підприємств. Зокрема, учасники пленарного засідання обговорили ситуацію, яка сьогодні відбувається у "Виноградній долині" Веселинівського району. Протягом майже тридцяти років у керма господарства стояв депутат Миколаївської обласної ради Микола Підгородинський. За його правління воно вийшло на передові позиції. Десять років поспіль члени трудового колективу стукали у різні двері у намаганні отримати земельні паї. Листи надсилали до області і столиці.

         Років зо два тому Микола Підгородинський припинив свою трудову діяльність на посаді керманича "Виноградної долини". Проте, люди продовжують йти до нього, просити підтримки і розуміння. За словами депутата облради сьогодні підприємство переживає не найкращі часи. Микола Олексійович переконаний-"Виноградна долина" банально приходить у занепад. Під час 25-ої позачергової сесії він звернувся по допомогу до колег-депутатів і голови обласної ради Вікторії Москаленко.

         "Сьогодні необхідно прийняти рішення на користь громади, людей які там живуть",- наголосив Микола Підгородинський.

         Керівник фракції політичної партії "Наш Край" у Миколаївській обласній раді Юрій Кормишкін, висловлюючись на підтримку Миколи Підгородинського, поділився загальним баченням розв’язання проблеми. Так, на глибоке переконання Юрія Анатолійовича та його однодумців, сьогодні вкрай необхідно ставити питання про роздержавлення іще семи господарств Миколаївської області.

         "До нас дійсно звернулися жителі села і Микола Олексійович з проханням підтримати розгляд цього важливого питання. На комісії ми прийняли рішення, щоб не тільки це державне підприємство, а іще сім господарств, розташованих у Миколаївській області, були роздержавлені",- акцентував Юрій Кормишкін.

         Слова підтримки на адресу Миколи Підгородинського висловили Федір Барна, Михайло Талпа та інші.

         "Ми всі чули емоційний виступ Миколи Олексійовича. І розділяємо його стурбованість. Людина передала стабільно працююче підприємство. Сьогодні ж там відбувається вакханалія і кадрова чехарда",- зазначив Федір Барна.

         "Схожа ситуація сьогодні іще на одному підприємстві. Ми пам’ятаємо Володимира Григоровича Погорєлова. До жовтня минулого року там господарство очолювала колишній головний бухгалтер. Сьогодні з нею не продовжують контракт. І складається аналогічна картина, як у Веселинівському районі. Тому ми пропонуємо включити до звернення прохання щодо поновлення на посаді керівника "Виноградної долини" Миколи Пдігородинського та пролонгації контракту із керівником ДП "Племрепродуктор"Степове"",- підсумував Юрій Кормишкін. У підсумку депутати Миколаївської обласної ради проголосували " Про Звернення депутатів до Кабінету Міністрів України щодо роздержавлення державних підприємств".

Червень 2024
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            
Tabunschik
Голова обласної ради Табунщик
Антон Вікторович 
підписатись на розсилку