54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 +38 068 4404824 [email protected]

Шана та вдячність: у Миколаєві відзначили День осіб похилого віку та День ветерана України

30.09.2025
1 жовтня відзначається Міжнародний день осіб похилого віку та День ветерана України. З нагоди свят напередодні у Миколаєві відбулися урочисті заходи, організовані Миколаївською обласною організацією ветеранів України. Присутніх привітав голова Миколаївської обласної ради Антон Табунщик разом із заступником міського голови Анатолієм Петровим та керівницею організації ветеранів Валентиною Редькою.

Антон Табунщик відзначив учасників організації, які зробили вагомий внесок у розвиток суспільства, освіти та культури Миколаївщини. Їм були вручені відзнаки Миколаївської обласної ради «За захист Миколаївщини», «Хрест Святого Миколая», а також почесна грамота облради.

«Цей день є нагодою висловити глибоку вдячність та шану людям, чия мудрість, життєвий досвід і праця стали фундаментом сьогодення та натхненням для майбутніх поколінь. Вітаю вас з прийдешнім святом! Бажаю міцного здоров’я, довголіття та миру», – зазначив Антон Табунщик.
Також на заході були представлені здобутки організації. Зокрема, Валентина Редька розповіла про допомогу ветеранів Збройних сил України, плетіння маскувальних сіток, донати тощо.
Січень 2026
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Tabunschik
Голова обласної ради Табунщик
Антон Вікторович 
підписатись на розсилку