54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 +38 068 4404824 [email protected]

Перший заступник голови Миколаївської обласної ради із робочим візитом відвідав Єланецьку громаду

02.02.2024
Під час візиту проведено нараду з депутаткою облради Тетяною Демченко та головою громади Любовʼю Баденко. Обговорили кілька напрямків – дороги, медзаклади, водопостачання та не тільки. Говорячи про дороги Любов Баденко зазначила, що через громаду проходить дорога регіонального значення Р-55, що сполучає Новий Буг та Одесу. Дорога вже перешкоджає проїзду швидких, пожежних машин, транспорту соцзахисту тощо, тому потребує невідкладного ремонту. Також голова громади звернулася із проблемою у відновленні освітлення в Возсіятському, Водяно-Лариному та Ольгополі, оскільки через них проходить траса Н-14, де водії значно перевищують дозволену швидкість і через що стається значна кількість ДТП. Домовились, що обласна рада буде сприятиме вирішенню цих проблем.
Медзаклади – ще один наріжний камінь громади. Місцева лікарня не отримала належні пакети НСЗУ, тому не може працювати належним чином через відсутність фінансування. Через це місцеві мешканці вимушені їздити для отримання медичної допомоги до Миколаєва або ж Вознесенська.
Крім того під час візиту очільник обласної ради ознайомився з роботою нещодавно відкритої аптеки КП «Фармації» у Возсіятському. Аптека тут – необхідність, адже в селі тривалий час не було жодної.
Підсумовуючи зустріч Антон Табунщик також повідомив керівництву громади, що обласна рада наразі працює з благодійною організацією «Енергетична дія для України» та подала 5 шкіл і 5 лікарень до проєкту, що встановлює сонячні електростанції. Серед них і Єланецький ліцей №1.
ПОДІЇ

16 червня 2026 року о 12.00 відбудеться засідання постійної комісії  з питань екології, охорони довкілля, раціонального природокористування, туризму та рекреації

16 червня 2026 року о 14.00 відбудеться засідання постійної комісії  з питань соціальної політики, охорони здоров’я, материнства, дитинства, захисту прав учасників і ветеранів АТО/ООС та їхніх сімей, гендерної рівності 

16 червня 2026 року об 11.00 відбудеться засідання постійної комісії з питань спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Миколаївської області, житлово-комунального господарства, капітального будівництва та архітектури

15 червня 2026 року о 10.20 відбулось засідання постійної комісії  з  науки і освіти, інновацій, молоді, сім’ї і спорту, культури та духовності

28 травня 2026 року о 10:00 відбулась тридцять шоста позачергова сесія обласної ради восьмого скликання

 

 

 

 

Червень 2026
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        
Tabunschik
Голова обласної ради Табунщик
Антон Вікторович 
підписатись на розсилку