54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 +38 068 4404824 [email protected]

У Миколаївському регіоні запрацювала програма реабілітації для військових, звільнених з полону – Ганна Замазєєва

23.01.2023

 Днями в одному з медзакладів Миколаєва, у рамках Програми реабілітації Представництва Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими Південного регіону, почав проходити реабілітацію перший військовий, який повернувся з полону.

«Перший пацієнт – військовий, звільнений з полону, вже проходить реабілітацію за нашою Програмою. На жаль, повернення з полону – це часто не крапка, а кома. Дуже часто після обміну хлопці та дівчата потребують медичної допомоги, психологічної та соціальної реабілітації. Забезпечити це – наше завдання», – повідомила уповноважена особа Представництва КШ ППВ, голова Миколаївської обласної ради Ганна Замазєєва.

Програма була розроблена фахівцями Представництва КШ ППВ Південного регіону та включає в себе дорожню карту та комплекс медичних, психологічних, фізичних та соціально-побутових заходів, спрямованих на відновлення та ресоціалізацію Захисників та Захисниць, які повернулися з полону.

«На сьогодні Південний регіон став першим, де надаєтється повний комплекс реабілітаційних послуг нашим хлопцям та дівчатам, поверненим з полону. І ми зробимо все можливе, щоб наші захисники якомога скоріше повернулись до повноцінного життя», - зазначила Ганна Замазєєва.

ПОДІЇ

Розпорядженням голови обласної ради від 27.01.26 №29-р скликано тридцять четверту позачергову сесію обласної ради восьмого скликання 29 січня 2026 року о 10:00.

27  січня 2026 року  о 15.00 відбулось засідання постійної комісії обласної ради  з питань захисту прав і свобод людини, законності і правопорядку, антикорупційної та регуляторної політики, регламенту, депутатської діяльності та етики, комунікативної політики

 

">27 січня 2026 року о 14.00 відбулось засідання  постійної комісії обласної ради  з питань соціальної політики, охорони здоров’я, материнства, дитинства, захисту прав учасників і ветеранів АТО/ООС та їхніх сімей, гендерної рівності 

27  січня 2026 року  об 11.00 відбулось засідання постійної комісії обласної ради з питань спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Миколаївської області, житлово-комунального господарства, капітального будівництва та архітектури 

Tabunschik
Голова обласної ради Табунщик
Антон Вікторович 
підписатись на розсилку