54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 +38 068 4404824 [email protected]

Ганна Замазєєва: гуманітарний штаб Миколаївщини працює 24/7

26.03.2022

Окрім турботи про наших громадян, які опинилися у скрутній ситуації через агресію окупантів, завжди думками про наших захисників. 

Про це повідомила голова Миколаївської обласної ради Ганна Замазєєва на своїй особистій сторінці у Фейсбуці.

Бронежилетів багато не буває! Партія захисного спорядження вже найближчий часом буде передана в один із Миколаївських підрозділів.

«Вдячні підприємцям, які знайшли можливість/домовились виготовити бронепластини. Подяка одній з наших тергромад, яка змогла зорганізуватися і виготовити/пошити відповідні чохли», - наголосила Ганна Замазєєва.

Крім того, ще у лютому, дівчата-швеї пошили близько 300 великих українських прапорів, які роздали нашим підрозділам. 

«Зараз в нашому штабі залишилось усього декілька прапорів. Шукаємо де знайти тканину, бо з цим – дефіцит. І не тільки у нас в країні. В усьому світі жовтий і блакитний кольори – найпопулярніші», - зауважила Ганна Замазєєва.

Велика подяка усім, хто допомагає! Віримо в наші ЗСУ та бійців тероборони!

Аби бути у курсі останніх новин долучайтесь до Телеграм-каналу голови Миколаївської обласної ради Ганни Замазєєвої: https://t.me/mykolaivskaoblrada

ПОДІЇ

05 березня 2026 року 13.00 відбулась засідання постійної комісії з питань науки і освіти, інновацій, молоді, сім’ї і спорту, культури та духовності

ПУБЛІЧНЕ ОБГОВОРЕННЯ ПРОЄКТУ ГЕРБА МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ 

Миколаївська обласна рада працює над розробкою та офіційним затвердженням оновленої територіальної символіки (герб та прапор) Миколаївської області. 

Варіант макету 1

vm1

 Варіант макету 2

vm2

 Варіант макету 3

v3

 

 

 

 

Березень 2026
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
Tabunschik
Голова обласної ради Табунщик
Антон Вікторович 
підписатись на розсилку