Повітряна евакуація пацієнтів на Миколаївщині може стати реальністю

Голова Миколаївської обласної ради Ганна Замазєєва розповіла про можливість включення Миколаївської області до пілотного проекту з аеромедичної евакуації на 2022 рік.
Про це Ганна Замазєєва повідомила на своїй сторінці у Facebook.
Усі хоч раз мали проблеми зі здоров’ям. На щастя, багато випадків можна вирішити «на місці». Але трапляються серйозні захворювання і травми, які вимагають транспортування пацієнта до спеціалізованих медустанов. Звісно, це підвищує ризики та може зашкодити здоров’ю людини. Особливо, якщо потрібний медзаклад знаходиться за десятки кілометрів.
Повітряна евакуація зменшує час транспортування пацієнта до лікарні та допомагає врятувати безцінні життя.
Ганна Замазєєва розповіла, що вже надіслала листа Міністру охорони здоров’я щодо включення Миколаївщини до проекту.
«Надіслала лист Міністру охорони здоров'я Віктору Ляшку щодо включення нашої області до пілотного проекту з аеромедичної евакуації на 2022 рік. Це забезпечить рівний доступ усіх жителів до якісної медичної допомоги незалежно від місця їх проживання. Також це може стати додатковим ресурсом для нашого аеропорту. Базування там медлітаків буде вкрай доречним. Оскільки Миколаївщина знаходиться у центрі Півдня України. А послугами повітряної евакуації зможуть користуватись сусідні області», - наголосила Ганна Замазєєва.
Проект фінансується МОЗ і є безкоштовними для пацієнтів. Крім цього Кабмін врегулював можливість використання усіх типів повітряних суден для міжгоспітального транспортування з усіх куточків України.
30.04.2025 року о 14.00 відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань екології, охорони довкілля, раціонального природокористування, туризму та рекреації
30.04.2025 року о 13.00 відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань соціальної політики, охорони здоров'я, материнства, дитинства, захисту прав учасників і ветеранів АТО/ООС та їхніх сімей, гендерної рівності
16.04.2025 року о 10.00 відбулось засідання постійної комісії обласної ради з питань регіонального розвитку, планування, бюджету, фінансів та інвестицій
16.04.2025 року о 14.00 відбулось засідання постійної комісії обласної ради з питань соціальної політики, охорони здоров'я, материнства, дитинства, захисту прав учасників і ветеранів АТО/ООС та їхніх сімей, гендерної рівності
Нд | Пн | Вт | Ср | Чт | Пт | Сб |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | 3 | ||||
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |
11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 |
18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 |
25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 |

Антон Вікторович