Отримання інформації з ДЗК про земельну ділянку стало ще простіше
Відтепер розробники програмного забезпечення можуть скористатися АРІ (прикладний програмний інтерфейс) вебресурсу «Е-Сервіси» Держгеокадастру «Отримання інформації про земельну ділянку по перетину з координатою».
Як це працює: після реєстрації на вебресурсі «Е-Сервіси» та отримання ключів використання АРІ, отримання відомостей про земельну ділянку (кадастровий номер, категорія земель, код цільового призначення, площа, форма власності та ін.) здійснюється за запитом по географічній координаті.
Державна служба з питань геодезії, картографії та кадастру продовжує вживати заходів щодо спрощення доступу до даних Державного земельного кадастру та запровадження нових електронних сервісів у цьому напрямку.
03 квітня 2026 року об 11.00 відбудеться засідання постійної комісії з питань регіонального розвитку, планування, бюджету, фінансів та інвестицій
02 квітня 2026 року об 11.00 відбулась засідання з питань науки і освіти, інновацій, молоді, сім’ї і спорту, культури та духовності
ПУБЛІЧНЕ ОБГОВОРЕННЯ ПРОЄКТУ ГЕРБА МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Миколаївська обласна рада працює над розробкою та офіційним затвердженням оновленої територіальної символіки (герб та прапор) Миколаївської області.
Варіант макету 1
Варіант макету 2
Варіант макету 3
| Нд | Пн | Вт | Ср | Чт | Пт | Сб |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | 3 | 4 | |||
| 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 |
| 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |
| 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 |
| 26 | 27 | 28 | 29 | 30 |

Антон Вікторович












