Триває робота з налагодження перевезень у громадах області
У вівторок, 26 січня, відбулась робоча зустріч голови Миколаївської обласної ради Ганни Замазєєвої, першого заступника голови облради Володимира Фроленка, депутатів Євгена Ігнатенка та Дениса Андрєєва з перевізниками, головами громад Миколаївського району та представниками управління інфраструктури щодо налагодження сполучення віддалених сіл з районним та обласним центром.
На нараді присутні обговорили проблемні маршрути, зруйновані дороги, тарифи та пільги на відшкодування проїзду у громадському транспорті.
“Ситуація з маршрутним транспортом в окремих населених пунктах катастрофічна. Яскравий приклад село Ташино в Миколаївському районі. Людям, щоб дістатися до Березанки потрібно наймати авто за 700 гривень, а поїздка до обласного центру обійдеться в 1200 грн! Це при тому, що від Ташино до Березанки 36 кілометрів. Таких сіл, відрізаних від районних і обласного центру, десятки по всій Миколаївській області. Саме тому, виділяючи кошти на ремонт доріг, необхідно враховувати можливість створення маршрутного сполучення”, - прокоментував Володимир Фроленко.
Перший заступник голови облради зазначив, що на зустрічі було здійснено перший крок на шляху відновлення сполучення населених пунктів Миколаївщини. Найближчим часом буде розглянуто напрацювання і проекти громад, щодо створення нових маршрутів, переглянуто список доріг, на ремонт яких передбачено фінансування, а також продовжено налагодження співпраці між перевізниками та головами територіальних громад.
12 грудня 2025 року о 14.00 відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань аграрної політики, землекористування, розвитку села та продовольчої безпеки
11 грудня 2025 року об 11.00 відбулось засідання постійної комісії обласної ради з питань промислової політики, підприємництва, транспортної інфраструктури, водногосподарського комплексу, енергетики та енергозбереження, зв’язку та цифровізації
11 грудня 2025 року о 09.15 відбулось засідання постійної комісії обласної ради з питань регіонального розвитку, планування, бюджету, фінансів та інвестицій
| Нд | Пн | Вт | Ср | Чт | Пт | Сб |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2
|
3 | 4 | 5 | 6 | |
| 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 |
| 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 |
| 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 |
| 28 | 29 | 30 | 31 |

Антон Вікторович









