ДО ОБЛАСНОГО ЦЕНТРУ ЛІКУВАННЯ ІНФЕКЦІЙНИХ ХВОРОБ ПРИДБАНО АПАРАТИ ШТУЧНОЇ ВЕНТИЛЯЦІЇ ЛЕГЕНІВ
Для потреб відділення інтенсивної терапії КНП " Миколаївський обласний центр лікування інфекційних хвороб" придбали два нових апарати штучної вентиляції легенів. Апарати ШВЛ AVEA і VELA (виробництва США) пройшли тестування і здані в експлуатацію закладу охорони здоров´я 24 березня. Обладнання придбано за кошти резервного фонду обласного бюджету.
«Уже придбано і встановлено два апарати ШВЛ штучної вентиляції легенів для інфекційної лікарні! Спасибі платникам податків! Працюємо зараз над обласною програмою боротьби з коронавірусів! Щира подяка всім, хто приєднався до справи забезпечення потреб екстренної медицини критичних станів!», - зазначила голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко.
03 квітня 2026 року об 11.00 відбудеться засідання постійної комісії з питань регіонального розвитку, планування, бюджету, фінансів та інвестицій
02 квітня 2026 року об 11.00 відбулась засідання з питань науки і освіти, інновацій, молоді, сім’ї і спорту, культури та духовності
ПУБЛІЧНЕ ОБГОВОРЕННЯ ПРОЄКТУ ГЕРБА МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Миколаївська обласна рада працює над розробкою та офіційним затвердженням оновленої територіальної символіки (герб та прапор) Миколаївської області.
Варіант макету 1
Варіант макету 2
Варіант макету 3
| Нд | Пн | Вт | Ср | Чт | Пт | Сб |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | 3 | 4 | |||
| 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 |
| 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |
| 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 |
| 26 | 27 | 28 | 29 | 30 |

Антон Вікторович












