ГОЛОВА МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ВІКТОРІЯ МОСКАЛЕНКО ЩОДО СТАНУ АВТОШЛЯХУ М-13 «КРОПИВНИЦЬКИЙ – ПЕРВОМАЙСЬК – КИШИНІВ».
Голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко щодо стану автошляху М-13 «Кропивницький – Первомайськ – Кишинів».втодорога М-13 «Кропивницький – Первомайськ – Кишинів» входить у топ-10 найгірших доріг України. 159 км цієї автомагістралі (із загальних 254,4 км) вкриті ямами. На окремих відрізках дорога була вимощена бетонними плитами ще за радянських часів і з тих пір ремонтних робіт на ній не проводилось. (Відіо)
Для водіїв смертельно небезпечно рухатись цим автошляхом в туман чи в вечірній та нічний час. Мова вже не йде про те, яку шкоду отримують автівки – в ямах в прямому сенсі залишаються шини, фари.
Дорога втратила своє стратегічне міжнародне значення.
Відсутністю проведення робіт з експлуатаційного утримання призвели до критичного стану покриття.
Рада з питань збереження біорізноманіття: обговорили проміжні результати роботи та ключові екологічні питання Миколаївщини
| Нд | Пн | Вт | Ср | Чт | Пт | Сб |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2
|
3 | 4 | 5 | 6 | |
| 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 |
| 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 |
| 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 |
| 28 | 29 | 30 | 31 |

Антон Вікторович









