ГРОМАДАМ МИКОЛАЇВЩИНИ ВРУЧИЛИ СПЕЦАВТОТРАНСПОРТ
Урядом України було започатковано ініціативу зі створення служб перевезення, які допомагатимуть людям з інвалідністю дістатися туди, куди їм потрібно.
За рахунок коштів державного бюджету Фонд соціального захисту людей з інвалідністю закуповує спеціалізований автотранспорт для потреб дорослих і дітей – жителів громад.
Так, в липні 2018-го, однією з перших в Миколаївській області, спецавтотранспорт отримала Доманівщина. У серпні 2019-го аналогічний автомобіль передали Новоодеській міській раді.
Станом на січень 2020 року служби перевезення людей з інвалідністю та інших маломобільних груп населення діють у Вітовському районі, Миколаєві, Южноукраїнську та Новій Одесі, Доманівській ОТГ. Послугами діючих служб скористалися 2589 наших земляків.
І ось на початку 2020-го автомобілі отримали Веселинівська селищна рада, Коблевська сільська рада, Казанківська селищна рада, Чорноморська сільська рада.
11 грудня 2025 року об 11.00 відбулось засідання постійної комісії обласної ради з питань промислової політики, підприємництва, транспортної інфраструктури, водногосподарського комплексу, енергетики та енергозбереження, зв’язку та цифровізації
11 грудня 2025 року о 09.15 відбулось засідання постійної комісії обласної ради з питань регіонального розвитку, планування, бюджету, фінансів та інвестицій
12 грудня 2025 року о 14.00 відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань аграрної політики, землекористування, розвитку села та продовольчої безпеки
| Нд | Пн | Вт | Ср | Чт | Пт | Сб |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2
|
3 | 4 | 5 | 6 | |
| 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 |
| 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 |
| 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 |
| 28 | 29 | 30 | 31 |

Антон Вікторович









