54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 +38 068 4404824 [email protected]

Сайт відновлює свою роботу після кібератаки. Інформація в процесі актуалізації.

ЗУСТРІЧ ВОЛОНТЕРІВ «З ДОБРОМ ДО ЛЮДЕЙ»

10.12.2019

У бібліотечному ресурсному центрі «Вікно в Америку» Миколаївської обласної універсальної бібліотеки відбулася зустріч волонтерів «З добром до людей!», приурочена до Міжнародного дня волонтера. На свято завітали волонтери Центру, серед яких – випускники програм для майбутніх лідерів FLEX, студенти миколаївських вищих навчальних закладів та американські волонтери, представники Peace Corps в Україні. За плідну працю та активну підтримку діяльності Центру волонтери отримали подарунки на пам'ять та рекламну продукцію бібліотеки і Центру.

Під час заходу учасники переглянули та обговорили короткі відеоролики англійською мовою «Переваги волонтерства» та «Чому волонтерство є важливим?», взяли участь у створенні «серця волонтерів». Приємним сюрпризом для учасників стало відеопривітання від учасників та волонтерів Яни Алімової та Олега Попова, які зараз перебувають за волонтерськими програмами у Німеччині та США.

Під час заходу присутні почули про досвід навчання та роботи Альони Павленко, яка здобула ступінь магістра в одному з університетів штату Массачусетс та працювала там протягом 1 року за спеціальністю.

Наприкінці заходу учасники обговорили результати волонтерської діяльності та плани на майбутнє. Сподіваємося, що плідна співпраця Центру і волонтерів буде тривати й надалі, а коло волонтерів розширюватиметься.

 

ПОДІЇ

Розпорядженням голови обласної ради від 18.11.25 р. №465-р скликано тридцять другу позачергову сесію обласної ради восьмого скликання 20 листопада 2025 року о 10:00.

 

2. Провести пленарне засідання тридцять другої позачергової сесії обласної ради восьмого скликання в дистанційному режимі у формі відеоконференції.

 

3. Питання, які вносяться на розгляд тридцять другої позачергової сесії обласної ради восьмого скликання:

18 листопада 2025 року о 10.00  відбудеться засідання постійної комісії з питань екології, охорони довкілля, раціонального природокористування, туризму та рекреації 

17.11.2025 об 11:00 відбулось спільне засідання постійних комісій з питань промислової політики, підприємництва, транспортної інфраструктури, водногосподарського комплексу, енергетики та енергозбереження, зв’язку та цифровізації та з питань спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Миколаївської області, житлово-комунального господарства, капітального будівництва та архітектури

17 листопада 2025 року о 14.00  відбулось засідання постійної комісії з питань захисту прав і свобод людини, законності і правопорядку, антикорупційної та регуляторної політики, регламенту, депутатської діяльності та етики, комунікативної політики

14 листопада 2025 року об 11.00 відбулось засідання постійної комісії з питань регіонального розвитку, планування, бюджету, фінансів та інвестицій

14 листопада 2025 року о 14.00 відбулось засідання постійної комісіїз питань соціальної політики, охорони здоров'я, материнства, дитинства, захисту прв учасників і ветеранів АТО/ООС та їхніх сімей, гендерної рівності

 

 

Листопад 2025
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            
Tabunschik
Голова обласної ради Табунщик
Антон Вікторович 
підписатись на розсилку