АНДРІЙ КРОТОВ І СВІТЛАНА ГЛАДУН ВІДВІДАЛИ МИКОЛАЇВСЬКУ ОБЛАСНУ ДИТЯЧУ ІНФЕКЦІЙНУ ЛІКАРНЮ
Заступник голови Миколаївської обласної ради Андрій Кротов і радник-помічник заступника голови Миколаївської обласної ради, депутат Миколаївської обласної ради Світлана Гладун відвідали Миколаївську обласну дитячу інфекційну лікарню у супроводі спеціалістів управління охорони здоров’я Миколаївської обласної державної адміністрації.
Вони оглянули будівлю. Процес руйнування набуває загрозливого характеру. Тріщини на стінах та стелі.
Нагадаємо, на початку квітня, у зв’язку з аварійністю приміщень, будівлю Миколаївської обласної дитячої інфекційної лікарні було закрито.
У закладі охорони здоров’я працювало 140 людей. З огляду на перебіг подій дехто з них прийняв рішення про звільнення, частина спеціалістів перебуває у відпустках, ще одна згідно з графіком чергує в інших лікарняних установах. Зокрема, Миколаївській обласній дитячій лікарні та Миколаївській обласній інфекційній лікарні. Постійний зв’язок з колегами тримає головний лікар Тетяна Цимбал та фахівці управління охорони здоров’я.
За інформацією останніх маленьким пацієнтам в залежності від діагнозу фахову допомогу надають одночасно у трьох закладах. До колективів Миколаївської обласної дитячої лікарні та Миколаївської обласної інфекційної лікарні долучилися колеги з міської лікарні №2.
23 жовтня 2025 року о 13.00 відбулось засідання постійної комісії з питань науки і освіти, інновацій, молоді, сім’ї і спорту, культури та духовності
Розпорядженням голови обласної ради від 02.10.2025 р. №383-р скликано тридцять першу позачергову сесію Миколаївської обласної ради восьмого скликання, яка відбулась 09 жовтня 2025 року об 11 годині у м. Вознесенськ Миколаївської області.
06 жовтня 2025 року о 10.00 відбулось засідання Ради ветеранів Миколаївської області
25 вересня 2025 року об 11.00 відбулось засідання постійної комісії з питань регіонального розвитку, планування, бюджету, фінансів та інвестицій
24 вересня 2025 року о 10.00 відбулось засідання постійної комісії з питань промислової політики, підприємництва, транспортної інфраструктури, водногосподарського комплексу, енергетики та енергозбереження, зв’язку та цифровізації
23 вересня 2025 року о 14.00 відбулось засідання постійної комісії з питань аграрної політики, землекористування, розвитку села та продовольчої безпеки
06 жовтня 2025 року о 10.00 відбулось засідання Ради ветеранів Миколаївської області
| Нд | Пн | Вт | Ср | Чт | Пт | Сб |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ||||||
| 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 |
| 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 |
| 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |
| 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 |
| 30 |

Антон Вікторович









