54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net

VII сесія від 25.11.2011 р.

Назва рішення Результат голосування Результати відкритого поіменного голосування
Про інформацію начальника УМВС України в Миколаївській області Слєпаньова М.А. щодо стану боротьби зі злочинністю, охорони громадського порядку та результатів діяльності на території області.
Про інформацію прокурора Миколаївської області Гальцова В.І. щодо стану законності, заходів з її зміцнення та результатів діяльності на території області.
Про внесення доповнення до обласної Цільової програми "Ліси Миколаївщини 2001-2015 рр".
Про внесення доповнень до плану роботи Миколаївської обласної ради на 2011 рік.
Про внесення змін до обласного бюджету Миколаївської області на 2011 рік.
Про внесення змін до обласної Програми підтримки засобів масової інформації та забезпечення відкритості у діяльності органів державної влади та органів місцевого самоврядування на 2011- 2015 роки.
Про внесення змін до рішення обласної ради від 23 вересня 2011 року № 11 "Про відзначення кращих представників Миколаївської області за вагомий внесок у соціально-економічний та культурний розвиток області з присвоєнням звання "Людина року Миколаївщини" та "Лауреат конкурсу "Людина року Миколаївщини".
Про внесення змін до Статуту комунального підприємства "Госптехобслуговування" Миколаївської обласної ради.
Про внесення змін та доповнень до Регіональної цільової соціальної програми розвитку цивільного захисту Миколаївської області на 2009-2013 роки.
Про внесення змін та доповнень до рішення обласної ради від 23 липня 2004 року № 14 "Про внесення змін та доповнень до рішення обласної ради від 30 травня 1997 № 3 "Про надання мисливських угідь області у користування державним підприємствам і громадським організаціям на 1997-2012 рр." та надання у користування мисливських угідь ТОВ "СМГ "Буг".
Про дострокове припинення повноважень депутата обласної ради Фабрикової Т.М.
Про затвердження Положення про конкурс щодо реалізації соціального замовлення.
Про затвердження Положення про премії переможцям Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових навчальних предметів, Всеукраїнського конкурсу – захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України.
Про затвердження Статуту Миколаївського обласного центру здоров’я - установи комунальної власності області.
Про затвердження Статуту Миколаївської обласної комунальної комплексної дитячо-юнацької спортивної школи.
Про затвердження Статуту Миколаївської обласної станції переливання крові - закладу комунальної власності області.
Про затвердження Статуту Миколаївської спеціалізованої дитячо-юнацької школи параолімпійського резерву.
Про затвердження Статуту обласної спеціалізованої дитячо-юнацької школи олімпійського резерву з вітрильного спорту "Обласний яхт-клуб".
Про Звернення депутатів Миколаївської обласної ради до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, обласних рад щодо здійснення процедур закупівель закладами охорони здоров'я за державні кошти.
Про Звернення депутатів Миколаївської обласної ради до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, обласних рад щодо спрощення процедури закупівлі закладами охорони здоров'я послуг з постачання енергоносіїв (електроенергії, природного газу, централізованого постачання теплової енергії, централізованого водопостачання та водовідведення).

  • 1
  • 2

Оголошення Читати всі
2021-01-12
ПРО ПРОДОВЖЕННЯ ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСНОГО ВІДБОРУ ІНВЕСТИЦІЙНИХ ПРОГРАМ І ПРОЄКТІВ РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ НА 2021 РІК

Миколаївська обласна державна адміністрація оголошує про продовження попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм і проєктів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися в 2021 році за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку в Миколаївській області.

Детальніше
Підготовка до чергової сесіїї обласної ради
Голова обласної ради Замазєєва
Ганна Володимирівна
Видео
Військова служба за контрактом у лавах Збройних Сил України 
підписатись на розсилку