54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 +38 068 4404824 oblrada@mksat.net

XXXVII сесія від 14.05.2010 р.

Назва рішення Результат голосування Результати відкритого поіменного голосування
Про внесення змін до рішення обласної ради від 26 березня 2009 року № 28 "Про внесення змін до рішення обласної ради від 26 червня 2007 року № 8 "Про відзначення кращих представників Миколаївської області за вагомий внесок у соціально-економічний та культурний розвиток області з присвоєнням звання "Людина року Миколаївщини".
Про внесення доповнення до Програми соціально-економічного розвитку Миколаївської області на 2000-2010 роки "Миколаївщина - 2010".
Про внесення змін до обласної Програми "Вчитель".
Про внесення змін до складу президії обласної ради.
Про внесення змін та доповнень до Порядку проведення конкурсу на право укладання договору оренди майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ, міст Миколаївської області.
Про внесення змін та доповнень до Програми розвитку та використання російської мови у Миколаївській області на 2010-2012 роки.
Про затвердження обласного бюджету Миколаївської області на 2010 рік.
Про Звернення депутатів Миколаївської обласної ради до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо удосконалення чинного законодавства у сфері зайнятості населення та оплати праці.
Про Звернення депутатів Миколаївської обласної ради до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо отримання спеціальних дозволів на користування надрами (підземними водами).
Про надання згоди КП "Коблівський сількомунгосп" на отримання спеціального дозволу (ліцензії) на геологічне вивчення надр.
Про надання згоди на безоплатну передачу об’єкта нерухомого майна - Будинку офіцерів флоту зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Миколаївської області у комунальну власність територіальної громади м. Миколаєва.
Про надання згоди на безоплатну передачу нерухомого майна колишніх котелень ОКП «Миколаївоблтеплоенерго» зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Миколаївської області у комунальну власність територіальної громади міста Вознесенська.
Про надання згоди Причорноморському державному регіональному геологічному підприємству на отримання спеціального дозволу (ліцензії) на геологічне вивчення надр (Кривопустоська ділянка).
Про надання згоди Причорноморському державному регіональному геологічному підприємству на отримання спеціального дозволу (ліцензії) на геологічне вивчення надр (Підлісненська ділянка).
Про надання погодження ТОВ "Миколаївський глиноземний завод" на отримання спеціального дозволу (ліцензії) на користування надрами.
Про план роботи Миколаївської обласної ради на друге півріччя 2010 року.
Про призначення керівників закладів фізичної культури і спорту, що належать до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Миколаївської області.
Про створення Миколаївської обласної школи вищої спортивної майстерності.


Червень 2024
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            
Tabunschik
Голова обласної ради Табунщик
Антон Вікторович 
підписатись на розсилку