54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net

Вісті з районів

20.08.2018

Перспективна, прогресивна, спроможна та амбіційна Веселинівська селищна об’єднана територіальна громада Веселинівського району«не пасе задніх», а тому самостійно підійшла до вирішення питання бездоріжжя на території своєї ОТГ. 

15.08.2018

Продовжуються роботи по будівництву міні-футбольного поля зі штучним покриттям та ремонту сидінь для вболівальників у смт Казанка.

13.08.2018

З початком старту реформи децентралізації актив Вознесенської громади, що є містом обласного значення, планував створити Вознесенську міську обʼєднану територіальну громаду. Проте, на жаль, до 2018 року законодавча база країни не дозволяла завершити всі процеси створення ОТГ. 

18.07.2018

Депутат Миколаївської обласної ради, генеральний директор Южно-Українського енергокомплексу Володимир Лісніченко зробив подарунок вихованцям Центру соціально-психологічної реабілітації дітей. 17 липня діти отримали новий стіл для гри в настільний теніс.

13.07.2018

Під час робочої поїздки до Братського району голова Миколаївської облдержадміністрації Олексій Савченко зустрівся з працівниками Братської центральної районної лікарні. Очільник області передав медикам необхідне нове медичне обладнання, якого потребували декілька відділень лікарняного закладу

 

На базі Миколаївської обласної універсальної наукової бібліотеки імені О.Гмирьова відбулася презентація збірки поезії Баштанського поета, музиканта і композитора Віктора Коваленка.

За підтримки депутатів районної ради у 2018 році планується проведення заходів і робіт щодо забезпечення належних умов для розвитку футболу та інших видів спорту в нашому районі, серед них – будівництво міні-футбольного поля зі штучним покриттям.

На Кривоозерщині відбулися заплановані зустрічі із суб’єктами господарювання з питання встановлення систем відеоспостереження на території сіл Кривоозерського району, на які були запрошені представники сільськогосподарських підприємств, суб’єкти господарювання, фізичні та юридичні особи, громадяни, одноосібники та депутати місцевих рад.

Під час зустрічі фахівцями надано роз’яснення щодо систем відеоспостереження, сигналізації, відеодомофонів, GPSконтроль транспорту і палива та доведено графік виїздів в сільські ради.

 

За участі голови районної державної адміністрації Жосана В.П., голови районної ради Висоцького П.Т., селищного голови Москаленка М.Л., представників громади селища відбулися громадські обговорення, щодо містобудівної документації по детальному плану території земельної ділянки під забудову теплової   електростанції загальною площею 2га.  

У великому залі Вітовської районної ради відбулися урочистості з нагоди Дня медичного працівника. Зі святкової сцени лунали слова привітань та вшанування представників медичного фаху від керівників Вітовського району, голови районної ради Матвєєва Ігоря Семеновича та голови Вітовської РДА Демчука Олександра Миколайовича.

  • 1
  • 2
ОголошенняЧитати всі
20.08.2018
ДО УВАГИ АБІТУРІЄНТІВ!

Харківський національний університет міського господарства імені О. М. Бекетова готує фахівців зі спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування» (ліцензований обсяг 150 осіб на рівні «Магістр») за освітньо- професійною програмою «Адміністративне управління об’єднаними територіальними громадами» за заочно-дистанційною формою навчання.

Детальніше
Підготовка до чергової сесіїї обласної ради
Серпень 2018
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  
підписатись на розсилку