54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net
*

У Мінкультури обговорили перспективи співробітництва у сфері культури між Україною та Азербайджаном

19.07.2018

Міністр культури України Євген Нищук провів зустріч з Міністром культури Азербайджанської Республіки Абульфасом Гараєвим. У зустрічі також взяв участь Надзвичайний та Повноважний Посол Азербайджанської Республіки в Україні Азер Худієв та частина азербайджанської офіційної делегації.

Під час зустрічі сторони розглянули перспективи співробітництва у галузі культури між двома країнами.

Міністр культури Азербайджанської Республіки Абульфас Гараєв відзначив інтенсивний розвиток співпраці обох країн у  багатьох напрямках –  культурі, економіці, науці, сучасних технологіях, висловивши переконання, що основним двигуном добрих взаємостосунків на сьогоднішній день є  сфера культури та гуманітарні зв’язки.

«Культурний обмін між нашими країнами сприятиме  спільному усвідомленню культури, як основної складової життя суспільства», - говорить Абульфас Гараєв.

Зокрема, під час зустрічі розглядались питання налагодження  більш  тісної співпраці в частині реалізації спільних україно-азербайджанських мистецьких проектів, обміну фахівцями та налагодженні  зв’язків  між культурними інституціями двох країн.

Серед іншого, азербайджанською стороною була висловлена зацікавленість у частині реалізації спільних театральних проектів, зокрема залучення сучасних українських режисерів  до постановок  в Азербайджанському державному театрі. А також реалізації міжмузейних проектів, налагодженні більш тісного знайомства з відомою українською хореографічною школою, проведенні обміну  солістами та композиторськими школами обох країн.

Міністр культури України Євген Нищук висловив  високу зацікавленість щодо реалізації спільних культурних ініціатив.

«Ми  відкриті до такого спілкування і існуюча у світі практика показує, що міжкультурний діалог, обмін культурними технологіями дуже важливий для загального розвитку суспільства», - наголосив Євген Нищук.

Під час спілкування також порушувалось питання представлення в Україні в 2019 році кращих зразків культурного надбання Азербайджану, у тому числі проведення тижня сучасного кіно, під час якого будуть представлені останні  цікаві роботи азербайджанського кінематографу.

По завершенню зустрічі сторони взяли участь в офіційній урочистій церемонії відкриття у місті Києві Скверу імені Мусліма Магомаєва, який розміщується на перехресті проспекту В. Чорновола та вул. Січових Стрільців.

Події

12 листопада 2019 року з 14.00 до 16.00 години у приміщенні Миколаївської обласної ради (кабінет 105 перший поверх) відбудеться особистий прийом громадян заступником голови Миколаївської обласної ради Кротовим А.О.

Попередній запис за телефоном – (0512) 37 04 89,

37 25 74

Оголошення Читати всі
2019-10-24
Про організацію Міжнародної культурно-просвітницької поїздки «Європейська співдружність»

Міжнародна культурно-освітнья поїздка «Європейська співдружність» відбудеться з 23 квітня до 01 травня 2020 року до Польщі, Німеччини, Нідерландів, Бельгії, Люксембургу (лист і програма поїздки додаються).

 

Детальніше
Підготовка до чергової сесіїї обласної ради
Листопад 2019
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
Голова облради Москаленко Вікторія Вікторівна
Пряма трансляція
XXIX позачергової сесії Миколаївської обласної ради
підписатись на розсилку