54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net

У Мінкультури обговорили перспективи співробітництва у сфері культури між Україною та Азербайджаном

19.07.2018

Міністр культури України Євген Нищук провів зустріч з Міністром культури Азербайджанської Республіки Абульфасом Гараєвим. У зустрічі також взяв участь Надзвичайний та Повноважний Посол Азербайджанської Республіки в Україні Азер Худієв та частина азербайджанської офіційної делегації.

Під час зустрічі сторони розглянули перспективи співробітництва у галузі культури між двома країнами.

Міністр культури Азербайджанської Республіки Абульфас Гараєв відзначив інтенсивний розвиток співпраці обох країн у  багатьох напрямках –  культурі, економіці, науці, сучасних технологіях, висловивши переконання, що основним двигуном добрих взаємостосунків на сьогоднішній день є  сфера культури та гуманітарні зв’язки.

«Культурний обмін між нашими країнами сприятиме  спільному усвідомленню культури, як основної складової життя суспільства», - говорить Абульфас Гараєв.

Зокрема, під час зустрічі розглядались питання налагодження  більш  тісної співпраці в частині реалізації спільних україно-азербайджанських мистецьких проектів, обміну фахівцями та налагодженні  зв’язків  між культурними інституціями двох країн.

Серед іншого, азербайджанською стороною була висловлена зацікавленість у частині реалізації спільних театральних проектів, зокрема залучення сучасних українських режисерів  до постановок  в Азербайджанському державному театрі. А також реалізації міжмузейних проектів, налагодженні більш тісного знайомства з відомою українською хореографічною школою, проведенні обміну  солістами та композиторськими школами обох країн.

Міністр культури України Євген Нищук висловив  високу зацікавленість щодо реалізації спільних культурних ініціатив.

«Ми  відкриті до такого спілкування і існуюча у світі практика показує, що міжкультурний діалог, обмін культурними технологіями дуже важливий для загального розвитку суспільства», - наголосив Євген Нищук.

Під час спілкування також порушувалось питання представлення в Україні в 2019 році кращих зразків культурного надбання Азербайджану, у тому числі проведення тижня сучасного кіно, під час якого будуть представлені останні  цікаві роботи азербайджанського кінематографу.

По завершенню зустрічі сторони взяли участь в офіційній урочистій церемонії відкриття у місті Києві Скверу імені Мусліма Магомаєва, який розміщується на перехресті проспекту В. Чорновола та вул. Січових Стрільців.

Події
Підготовка до чергової сесіїї обласної ради
Травень 2020
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22
23
24 25 26 27 28 29 30
31            
Голова облради Москаленко Вікторія Вікторівна
підписатись на розсилку