54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net

Сімейним фермерським господарствам спростили оподаткування

10.07.2018

Сімейні фермерські господарства отримали пільговий порядок сплати єдиного соціального внеску. Відповідні зміни до Податкового кодексу України прийняла Верховна Рада України сьогодні, 10 липня.

За відповідний законопроект проголосували 229 народних депутата України.

«Відтепер українські фермери і їх сім'ї, які проживають в селах, стають повноцінними підприємцями і отримують ряд переваг. Офіційний підприємницький статус щодо пільгового оподаткування дозволяє їм виходити на нові організовані ринки і збільшувати свої доходи. Крім того, сімейні фермерські господарства зможуть долучитися до державних програм підтримки та розвивати свій бізнес », - зазначив заступник міністра аграрної політики і продовольства України Віктор Шеремета, коментуючи рішення парламенту.

Зокрема, прийняті Законом зміни встановлюють:

• пільговий порядок сплати єдиного соціального внеску для всіх членів сімейного фермерського господарства;

• сплату податку на доходи фізичних осіб з орендної плати за земельні ділянки (паї) до місцевих бюджетів за місцезнаходженням таких земельних ділянок.

Законом України № 6490-д «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо стимулювання створення та діяльності сімейних фермерських господарств» забезпечується можливість для жителів села легалізувати свою діяльність в формі підприємницької діяльності для фізичних осіб - підприємців, які організували фермерське господарство , в тому числі сімейне, і надається їм можливість бути платниками єдиного податку четвертої групи.

 

Події

Шановні мешканці Миколаївщини! За ініціативи Миколаївської обласної ради депутатом обласної ради Резніковим Іллею Борисовичем на офіційному інтернет-представництві Президента України  зареєстровано електронну петицію "Щодо реконструкції та капітального ремонту будівлі залізничного вокзалу "Миколаїв-пасажирський" Просимо всіх небайдужих підтримати ініціативу Миколаївської обласної ради.Петиція доступна за посиланням: https://petition.president.gov.ua/petition/51058

Підготовка до чергової сесіїї обласної ради
Березень 2019
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18
19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            
Голова облради Москаленко Вікторія Вікторівна
Пряма трансляція
25 позачергової сесії Миколаївської обласної ради
підписатись на розсилку