54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net
Біжуча стрічка

У Мінсоцполітики обговорили питання психологічної підтримки для учасників АТО та членів їх сімей

02.07.2018

У Києві відбулась робоча зустріч заступника Міністра соціальної політики з питань європейської інтеграції Олександри Чуркіної та заступника Міністра соціальної політики Наталії Федорович з представниками Агентства США з міжнародного розвитку.

Під час  зустрічі обговорювався  проект, який фінансується Агентством США з міжнародного розвитку та  здійснює дослідження у сфері немедикалізованого лікування та реабілітації розумових розладів на базі моделі CETA (combined elements treatment approach), призначеного передусім для учасників бойових дій на сході України та членів їхніх сімей. Ця модель, основана на використанні когнітивно-поведінкової терапії, впроваджується в Україні університетом Джонса Гопкінса та має історію успішного застосування у країнах, що відчули на собі вплив конфліктів.

Попередні результати досліджень свідчать про те, що модель CETA має добрі перспективи для успішного застосування соціальними працівниками в Україні.

У зв’язку із завершенням терміну дії проекту CETA наприкінці 2018 року обговорювались шляхи вдосконалення методики та  передачі її Мінсоцполітики для подальшого застосування.

Заступник Міністра з питань європейської інтеграції Олександра Чуркіна зазначила, що є важливим доступ до програми психологічної реабілітації для учасників АТО та членів їх сімей не лише у великих містах, а й у містах, селах та об’єднаних територіальних громадах.

Заступник Міністра Наталія Федорович звернула увагу на те, що для досягнення успіху необхідно об’єднати зусилля Мінсоцполітики, Міносвіти, Мінюсту, Мінохорониздоров»я.  За її словами, також важливо щоб ці програми охоплювати протидію домашньому насильству, що є дотичним до психологічної реабілітації  для учасників АТО та членів їх сімей.

Оголошення Читати всі
2019-10-15
ЗБЕРЕЖЕМО ПЛАНЕТУ РАЗОМ!

Цього року наша планета зазнала низку масштабних та нищівних пожеж. Згоріли мільйони гектарів лісу в Сибіру, нищівні пожежі охопили низку регіонів в джунглях басейну річки Амазонки.

Детальніше
Підготовка до чергової сесіїї обласної ради
Жовтень 2019
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15
16
17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
Голова облради Москаленко Вікторія Вікторівна
Пряма трансляція
XXVІII позачергової сесії Миколаївської обласної ради
підписатись на розсилку