54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net

У Мінсоцполітики обговорили питання психологічної підтримки для учасників АТО та членів їх сімей

02.07.2018

У Києві відбулась робоча зустріч заступника Міністра соціальної політики з питань європейської інтеграції Олександри Чуркіної та заступника Міністра соціальної політики Наталії Федорович з представниками Агентства США з міжнародного розвитку.

Під час  зустрічі обговорювався  проект, який фінансується Агентством США з міжнародного розвитку та  здійснює дослідження у сфері немедикалізованого лікування та реабілітації розумових розладів на базі моделі CETA (combined elements treatment approach), призначеного передусім для учасників бойових дій на сході України та членів їхніх сімей. Ця модель, основана на використанні когнітивно-поведінкової терапії, впроваджується в Україні університетом Джонса Гопкінса та має історію успішного застосування у країнах, що відчули на собі вплив конфліктів.

Попередні результати досліджень свідчать про те, що модель CETA має добрі перспективи для успішного застосування соціальними працівниками в Україні.

У зв’язку із завершенням терміну дії проекту CETA наприкінці 2018 року обговорювались шляхи вдосконалення методики та  передачі її Мінсоцполітики для подальшого застосування.

Заступник Міністра з питань європейської інтеграції Олександра Чуркіна зазначила, що є важливим доступ до програми психологічної реабілітації для учасників АТО та членів їх сімей не лише у великих містах, а й у містах, селах та об’єднаних територіальних громадах.

Заступник Міністра Наталія Федорович звернула увагу на те, що для досягнення успіху необхідно об’єднати зусилля Мінсоцполітики, Міносвіти, Мінюсту, Мінохорониздоров»я.  За її словами, також важливо щоб ці програми охоплювати протидію домашньому насильству, що є дотичним до психологічної реабілітації  для учасників АТО та членів їх сімей.

Події

Шановні мешканці Миколаївщини! За ініціативи Миколаївської обласної ради депутатом обласної ради Резніковим Іллею Борисовичем на офіційному інтернет-представництві Президента України  зареєстровано електронну петицію "Щодо реконструкції та капітального ремонту будівлі залізничного вокзалу "Миколаїв-пасажирський" Просимо всіх небайдужих підтримати ініціативу Миколаївської обласної ради.Петиція доступна за посиланням: https://petition.president.gov.ua/petition/51058

Підготовка до чергової сесіїї обласної ради
Березень 2019
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18
19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            
Голова облради Москаленко Вікторія Вікторівна
Пряма трансляція
25 позачергової сесії Миколаївської обласної ради
підписатись на розсилку