54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net

У холі сесійної зали адміністративного приміщення Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко закрила благодійну виставку-продаж робіт Олександри Березовенко.

01.12.2017

Сьогодні, 28-го листопада, у холі сесійної зали адміністративної будівлі Миколаївської обласної ради  відбулась церемонія підбиття підсумків та закриття благодійної виставки – продажу картин нашої з Вами талановитої землячки, художниці Олександри Березовенко.

Нагадаємо, що благодійна акція стартувала 21-го листопада за підтримки голови Миколаївської обласної ради Вікторії Москаленко та ініціативи Лілії Малкової. Ініціатори та організатори благодійної акції мали  за мету збір коштів для важкохворих дітей. 50% коштів, виручених від продажу кожної роботи, буде направлено на придбання ліків. Протягом тижня зі 42-ох робіт, представлених в експозиції, було реалізовано 34. Загальна сума зібраних коштів склала 58 тисяч гривень. З них 31 тисяча піде на лікування дітей, які потребують негайної допомоги. До речі, перші дев`ять тисяч гривень Ліллією Малковою вже було передано на лікування Анастасії Ісик. У дев`ятирічної дівчинки діагностували нейробластому.

Картини Олександри Березовенко припали до душі багатьом відвідувачам виставки. Серед них голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко,перший заступник голови Миколаївської обласної ради Іван Кухта, заступник міністра юстиції України Олена Сукманова, народний депутат України Іван Мирошниченко, депутати Миколаївської обласної ради Федір Барна, Анатолій Катрич, голова Вітовської районної ради Ігор Матвєєв, радник голови Миколаївської обласної ради Оксана Корсак, приватний підприємець Дмитро Макс, депутат Миколаївської міської ради Владислав Єнтін , Юрій Підвишинський голова громадської ради при Миколаївській обласній державній адміністрації та багато інших. . А першим покупцем стала голова громадської організації " Товариство корейської культури" Людмила Сергіївна Юн.

" Я хочу щиро  подякувати всім і кожному, хто долучився до нашої благодійної акції. Ймовірно, коли все починалося,  ми і мріяти не могли про такий результат. На щастя,  протягом тижня 34 картини нашої талановитої землячки Олександри Березовенко  знайшли своїх власників. Тож, спільної мети, яку ми ставили організовуючи захід,  досягти вдалося. Виручені від продажу картин кошти спрямують на лікування важкохворих дітей. І це головне. А ще нам вдалося залучити людей до світу прекрасного – до знайомства з мистецтвом живопису. Раніше тут, у холі сесійної зали, аналогічних заходів не проводили. Такий позитивний досвід підштовхнув нас до роздумів щодо систематичності проведення таких виставок",- зазначила Вікторія Москаленко.

Оголошення Читати всі
2018-09-27
Про оголошення щорічного обласного конкурсу проектів та програм

Відповідно до рішення Наглядової ради обласного щорічного конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування від  26  вересня 2018 року №1 «Про оголошення щорічного обласного конкурсу проектів та  програм розвитку місцевого самоврядування розпочинається прийом проектів, заявок та конкурсної документації з 08 години 01 жовтня 2018 року та здійснювати його до 17 години 15 листопада 2018 року.

Підготовка до чергової сесіїї обласної ради
Жовтень 2018
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
Голова облради Москаленко Вікторія Вікторівна
підписатись на розсилку