54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net

Охорона довкілля - один з пріоритетних напрямів стратегічного розвитку Миколаївщини

20.12.2020

Одним із пріоритетних напрямів стратегічного розвитку Миколаївської області є розв’язання екологічних проблем і підтримання стабільної ситуації щодо охорони навколишнього природного середовища та забезпечення раціонального використання, збереження й відтворення природних ресурсів.


Населення все більш стає орієнтовним на якісні умови життя та вимагає вирішення проблем екології. Крім того, соціально-економічний розвиток області безумовно тісно пов’язаний з екологічним станом довкілля.


Комплексну програму охорони довкілля Миколаївської області на 2021-2027 роки затверджено депутатами Миколаївської обласної ради на нещодавній позачерговій сесії Миколаївської обласної ради.


Реалізація Програми спрямована на стабілізацію та поліпшення стану навколишнього природного середовища на території Миколаївської області та вирішення першочергових регіональних екологічних проблем.


Програмою передбачено зменшення обсягів скидання неочищених та недостатньо очищених стоків у водні об’єкти та зменшення рівня забруднення атмосферного повітря викидами промислових підприємств. Також йдеться про забезпечення екологічного та безпечного збирання та знешкодження непридатних та заборонених до використання хімічних засобів захисту рослин, у тому числі пестицидів, упровадження установок для знешкодження промислових відходів.


Основними напрямами програми є:

- розвиток природно-заповідного фонду, збереження біологічного та ландшафтного різноманіття;

- еколого-просвітницька діяльність;

-здійснення заходів з озеленення населених пунктів;

-відновлення і підтримання сприятливого гідрологічного режиму та сприятливого стану річок.


Розробка Регіонального плану управління відходами у Миколаївській області до 2030 року сприятиме якісним змінам у сфері управління відходами.

Фінансування природоохоронних заходів, які зазначені у Програмі, здійснюватимуться за рахунок коштів державного, обласного бюджетів, районних бюджетів, бюджетів територіальних громад, у тому числі фондів охорони навколишнього природного середовища, коштів підприємств та інших джерел, не заборонених чинним законодавством.

Вересень 2021
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    
Голова обласної ради Замазєєва
Ганна Володимирівна
Видео
Військова служба за контрактом у лавах Збройних Сил України 
підписатись на розсилку