54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net

УРЯД НАПРАЦЬОВУЄ МЕХАНІЗМИ РЕЛОКАЦІЇ IT-СПЕЦІАЛІСТІВ З БІЛОРУСІ

06.09.2020

Відбулася зустріч заступників Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Олександра Романішина та Ірини Новікової з представниками IT-асоціацій, Державної міграційної служби України, Адміністрації Державної прикордонної служби України, Державної служби зайнятості та українського офіса SBH Law Offices.

Наразі вже сформований конкретний план дій, що дозволить спростити процес отримання дозвільних документів та забезпечить комфортний переїзд ІТ-компаній в Україну. Всі ці кроки будуть реалізовуватись в контексті прийнятого Указу Президента Володимира Зеленського щодо розвитку IT-індустрії в Україні.

“Ми розуміємо важку ситуацію, яка склалась з білоруським технологічним бізнесом, саме тому опрацьовуємо оптимальні рішення для полегшення процесу релокації IT-компаній та IT-спеціалістів Білорусі”, - зазначив заступник Міністра Олександр Романішин.

Урядові ініціативи, зокрема, стосуватимуться: 

  • спрощення порядку отримання дозволу на імміграцію та працю в Україні для ІТ-фахівців Білорусі;

  • питання перетину кордону, юридичних моментів реєстрацій;

  • вирішення соціальних питань родин.

“Слід наголосити, що навіть незважаючи на можливе поповнення IT-фахівцями з сусідньої країни, на українському ринку праці залишатиметься багато вільних вакансій для наших громадян. Адже попит на висококваліфікованих спеціалістів у сфері інноваційних технологій в Україні продовжує бути високим”, - прокоментувала заступниця Міністра Ірина Новікова. 

Крім того, спільно з Мінцифри вже створено повноцінний інформаційний канал, який дозволяє отримати відповіді на найпоширеніші запитання: https://belarus to ukraine.com

Оголошення Читати всі
2020-09-23
ПРО ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ «КРАЩИЙ МЕХАНІЗАТОР МИКОЛАЇВЩИНИ»

Обласна конкурсна комісія з питань преміювання кращих механізаторів Миколаївщини оголошує конкурс на здобуття обласної премії імені Федора Іванова – Героя України за номінацією «Кращий механізатор Миколаївщини», заснованої обласною радою рішенням від 16 жовтня 2009 року № 16.

Детальніше
Видео
ХХХVIII  сесія Миколаївської обласної ради .
Підготовка до чергової сесіїї обласної ради
Вересень 2020
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      
Голова облради Москаленко Вікторія Вікторівна
підписатись на розсилку