54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net

ПРОЕКТ «ЧОТИРИ ПРОСТОРИ БІБЛІОТЕКИ» - ЩО ГРОМАДАМ РОБИТИ З БІБЛІОТЕКАМИ

21.08.2020

 

Бібліотеки у житті громад відіграють визначну роль як інформаційних, культурних та просвітницьких центрів. Тому керівники громад мають бути зацікавлені в тому, щоб надати максимальну підтримку в модернізації, реконструкції та розвитку бібліотечних закладів, а також в утриманні їхніх приміщень у належному стані.

Про це сказала президентка ВГО Українська бібліотечна асоціація Оксана Бруй на загальних зборах Асоціації об`єднаних територіальних громад.

Щоб зробити бібліотеки місцем, яке відповідає запитам та потребам жителів об`єднаних територіальних громад, ВГО Українська бібліотечна асоціація у партнерстві із Фундацією Дарини Жолдак реалізує проєкт «Чотири простори бібліотеки: інноваційні діяльність бібліотеки» за фінансової підтримки Українського культурного фонду.

«Ми проаналізували існуючий успішний досвід, насамперед зарубіжний, розробки і реалізації інноваційних бібліотечних просторів, а також багатофункціональних культурних громадських центрів. За результатами цієї роботи буде розроблена та представлена у вересні інноваційна модель бібліотеки як поєднання чотирьох просторів: навчання, натхнення, місця зустрічі та подій», - зазначила Оксана Бруй.

Інноваційна модель бібліотек буде представлена в електронному виданні - спеціальному посібнику з практичними рекомендаціями. В ньому також буде описана методика реалізації інновацій на практиці й варіанти дизайнерських рішень оформлення просторів.

Також у жовтні цього року відбудеться онлайн-форум, під час якого учасники будуть розробляти власні моделі бібліотек, а також дізнаються про фінансові можливості створення оновлених бібліотечних закладів.

Події
 XI позачергова сесія Миколаївської обласної ради
Травень 2022
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
Голова обласної ради Замазєєва
Ганна Володимирівна
Видео
Військова служба за контрактом у лавах Збройних Сил України 
підписатись на розсилку