54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net

ЕФЕКТИВНЕ ВПРОВАДЖЕННЯ ДЕРЖАВНО-ПРИВАТНОГО ПАРТНЕРСТВА ЗАБЕЗПЕЧИТЬ МУЛЬТИПЛІКАЦІЙНИЙ ЕФЕКТ ДЛЯ ЕКОНОМІКИ, - ПЕТРАШКО

31.07.2020

З метою розвитку державно-приватного партнерства (ДПП) в Україні, Мінекономіки вже здійснено ряд важливих кроків на законодавчому рівні. Зокрема, прийнято 6 розроблених  міністерством постанов, які вдосконалюють процедури взаємодії між державою і приватним партнером. Також  подано до Верховної Ради України законопроект про внесення змін до Податкового кодексу України щодо реалізації проектів на умовах ДПП.

“Державно-приватне партнерство є одним з провідних механізмів і усталеною практикою багатьох розвинутих країн світу.  Вдосконалена партнерська система відносин між державою та бізнесом на національному рівні дозволить залучати та ефективно використовувати інвестиційні ресурси для структурної перебудови економіки України. В результаті це сприятиме створенню робочих місць, зростанню рівня оплати праці і загалом якості життя в країні”, - коментує Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Ігор Петрашко.

Слід зазначити, що 30 липня підписано Меморандум про співпрацю між Агенцією з питань підтримки ДПП при Мінекономіки та Львівською міською радою. Головна мета - об'єднати зусилля для реалізації проектів у галузі містобудування, транспортної, соціальної, культурної, спортивної та іншої інфраструктури. Наразі визначено 11 перших проєктів, що передбачають як будівництво нових об'єктів, так і модернізацію існуючої інфраструктури. 

“Успішний досвід підготовки проєктів ДПП на місцевому рівні може бути адаптований для інших міст України та мати мультиплікаційний ефект”, - додає Міністр.

Довідково

Агенція з питань підтримки державно-приватного партнерства (Агенція ДПП) заснована на державній власності та належить до сфери управління Мінекономіки. Основною функцією Агенції є здійснення заходів, спрямованих на підготовку до реалізації в Україні якісних та інвестиційно-привабливих проєктів ДПП у різних сферах економіки.

Агенція ДПП залучена до процесу ідентифікації проєктів, надає допомогу органам державної влади та місцевого самоврядування в підготовці концептуальних записок та ТЕО, а також співпрацює з локальними та міжнародними консультантами. Окрім цього, Агенція організовує та проводить тренінги, конференції, семінари та інші заходи, спрямовані на підвищення інституційної спроможності органів державної влади та органів місцевого самоврядування у сфері ДПП.

Оголошення Читати всі
2020-07-15
ОГОЛОШЕННЯ

21 липня 2020 року, об 11.00 відбудеться засідання конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття посади директора Комунального некомерційного підприємства "Миколаївський обласний центр лікування інфекційних хвороб" Миколаївської обласної ради із заслуховування конкурсних пропозицій учасників конкурсу.

 

Детальніше
Підготовка до чергової сесіїї обласної ради
Серпень 2020
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          
Голова облради Москаленко Вікторія Вікторівна
підписатись на розсилку