54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net

09 грудня 2020 року, о 10 годині, в сесійному залі обласної ради відбудеться перша сесія обласної ради восьмого скликання

КЕРІВНИЦТВО МІНСОЦПОЛІТИКИ ОБГОВОРИЛО З КООРДИНАТОРОМ СИСТЕМИ ООН В УКРАЇНІ ПИТАННЯ НАДАННЯ ГУМАНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ ТА ПОДАЛЬШОЇ КРОКИ СПІВПРАЦІ

12.05.2020

Міністр соціальної політики Марина Лазебна подякувала представникам ООН за вже надану допомогу і співпрацю в рамках проектів у сфері прав людини, зокрема, пов’язаних з вирішенням проблем ВПО та протидії торгівлі людьми, домашньому насильству.

Представники установ системи ООН зазначили, що Мінсоцполітики, зважаючи на тяжкі наслідки пандемії, спричиненої COVID-19, відповідає за найважливіші питання в сфері соціального захисту населення та підтвердили наміри подальшої тісної співпраці для надання допомоги людям, що опинилися у складних життєвих обставинах, особливо через коронакризу.

Сторони домовились щодо розвитку співробітництва для надання допомоги особам, постраждалим від насильства, та активізації спільних дій з Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України з метою посилення програм допомоги внутрішньо переміщеним особам.

У ході зустрічі також було прийняте рішення про створення робочої групи щодо удосконалення нормативно-правової бази з процедури визнання вантажів гуманітарною допомогою.

 

Оголошення Читати всі
2020-11-06
ДЕКЛАРУВАННЯ ДЛЯ ДЕПУТАТІВ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

Відповідно до підпункту б) пункту 1) статті 3 Закону України "Про запобігання корупції" (далі – Закон) депутати місцевих рад є суб'єктами, на яких поширюється дія цього Закону.

Детальніше
Підготовка до чергової сесіїї обласної ради
Голова облради Москаленко Вікторія Вікторівна
підписатись на розсилку