54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net

МІНСОЦПОЛІТИКИ ТА ТОВАРИСТВО ЧЕРВОНОГО ХРЕСТА СПІВПРАЦЮЮТЬ З ПИТАНЬ ЗАХИСТУ ВРАЗЛИВИХ ВЕРСТВ НАСЕЛЕННЯ У ПЕРІОД КАРАНТИНУ

22.04.2020

Міністерство соціальної політики та Товариство Червоного Хреста України в рамках Угоди про співпрацю об’єднують зусилля для допомоги українцям в умовах карантину.

Наразі проводиться обмін інформацією про потреби громадян похилого віку, осіб з інвалідністю в допомозі та соціальному обслуговуванні, здійснюються заходи щодо надання допомоги структурним підрозділам з питань соціального захисту в доставці та передачі продуктових наборів одиноким, одиноко проживаючим громадянам похилого віку, особам з інвалідністю.

Товариством Червоного Хреста України у партнерстві з Данським Червоним Хрестом з початку квітня 2020 року реалізовується проект HumFlex, направлений на допомогу найбільш соціально вразливим категоріям населення під час карантину у зв’язку із COVID-19.

Проект діятиме протягом наступних 5 місяців на території 7 областей - Вінницької, Івано-Франківської, Київської, Львівської, Миколаївської, Тернопільської, Херсонської.

У рамках проекту буде надана підтримка найбільш вразливим верствам населення у загальній кількості 4000 гігієнічних наборів і 1500 наборів по психосоціальній підтримці для дітей та людей похилого віку.

Нагадаємо, Міністр соціальної політики Марина Лазебна звернулася до міжнародних та громадських організацій з ініціативою долучитися до проектів допомоги людям, в першу чергу, одиноким громадянам похилого віку та людям з інвалідністю.

 

Події
Підготовка до чергової сесіїї обласної ради
Голова облради Москаленко Вікторія Вікторівна
підписатись на розсилку