54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net

ПІДТРИМКА ФЕРМЕРІВ СТАНОВИТИМЕ 1% НАДХОДЖЕНЬ ВІД ПРОДАЖУ ЗЕМЕЛЬ – ТИМОФІЙ МИЛОВАНОВ

01.11.2019

Міністр розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства Тимофій Милованов запропонував відраховувати 1% надходжень від продажу земель на підтримку фермерів. Про це він повідомив під час брифінгу. Проект державної підтримки фермерів на 2020 р. передбачає бюджет у 8,4 млрд грн.

«Для того, щоб знайти ці 8,4 млрд, один з варіантів, який ми пропонуємо — це відсоток від продажу державних земель надати для підтримки фермерів», — зазначив Тимофій Милованов.

За його словами, зараз у бюджеті на ці цілі є лише 4,4 млрд. 

Як повідомив заступник міністра розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства з питань агрополітики Тарас Висоцький, за підрахунками міністерства, ринок землі повинен принести близько 7 млрд грн у четвертому кварталі 2020 р., чого має вистачити на дотації для фермерів. 

«Коштів вистачить. При цьому державні програми підтримки мають сезонний характер: попит на 60% коштів припадає на останній квартал», — сказав він.

Тарас Висоцький наголосив, що міністерство ще обговорює можливість відрахування коштів від продажу землі фермерам і це не остаточне рішення.

 

Події
Підготовка до чергової сесіїї обласної ради
Голова облради Москаленко Вікторія Вікторівна
підписатись на розсилку