54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net

КОМІСІЯ КОНКУРСУ «КРАЩІ ПРАКТИКИ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ» 2019 РОКУ РОЗПОЧАЛА ОЦІНЮВАННЯ ПРОЕКТІВ

18.10.2019

17 жовтня відбулося перше засіданні конкурсної комісії Конкурсу «Кращі практики місцевого самоврядування» у 2019 році, організатором якого шостий рік поспіль є Мінрегіон. Незмінний партнер з його проведення – Програма Ради Європи «Децентралізація і реформа місцевого самоврядування в Україні».

Цього року на конкурс надійшло 168 заявок (84 – від об’єднаних громад). Від обласних рад Мінрегіон отримав 2 заявки; від районних ради – 11, від міських рад – 97; від сільських рад – 33; від селищних ради – 25 заявок.

Конкурсні теми 2019 року обирали шляхом онлайн-опитування органів місцевого самоврядування усіх рівнів, експертів, громадських організацій, щоб визначити, досвіду у яких сферах найбільше потребують громади.

Тож за темою «Заходи та рішення органів місцевого самоврядування, спрямовані на ріст доходів місцевого бюджету», надійшло 40 заявок. За темою «Розвиток, заснований на особливостях регіонів і громад» – 79, а за темою «Практики залучення молоді до місцевого економічного розвитку» отримано 49 заявок.

Лідерами по кількості заявок є Хмельницька, Полтавська, Дніпропетровська, Донецька, Житомирська, Львівська, Харківська області.

Вперше за 6 років заявки надійшли від усіх областей.

На першому засіданні конкурсна комісія відхилила 32 заявки, які не відповідали тематиці цьогорічного конкурсу. Тож за перемогу будуть змагатися 136 органів місцевого самоврядування усіх рівнів.

Церемонія відзначення переможців традиційно відбудеться у грудні.

Нагадаємо, що за попередні роки визнано кращими 148 практик із 668 заявок.

Події
Підготовка до чергової сесіїї обласної ради
Голова облради Москаленко Вікторія Вікторівна
підписатись на розсилку