54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net
*

ІННА МЄТЄЛЄВА ВЗЯЛА УЧАСТЬ У МІЖНАРОДНІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ ЩОДО ЯКОСТІ ОСВІТИ ТА НАУКИ В АГРАРНІЙ СФЕРІ

17.10.2019

Сьогодні, 17 жовтня, заступниця Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Інна Мєтєлєва взяла участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Дуальна форма здобуття освіти як одна з моделей поліпшення якості підготовки фахівців для аграрного сектору економіки України».

«Ми зацікавлені в тому, щоб аграрні навчальні заклади готували фахівців, які відповідають запитам ринку і трендам національного та світового розвитку економіки, а також поєднували в собі кращі міжнародні підходи в підготовці фахівців аграрної сфери, регіональну специфіку розвитку, а також максимально впроваджували сучасні технології та передові практики для студентів», - повідомила під час виступу Інна Мєтєлєва.

Також у ході дискусії експерти та учасники конференції обговорили запровадження підготовки фахівців за дуальної формою здобуття освіти в аграрних закладах та її вплив на якість підготовки кадрів для аграрної галузі. Окрема увага була приділена популяризації інформації щодо переваг підготовки фахівців за дуальною формою освіти серед освітян, науковців, представників бізнесу, громадських організацій, суспільства.  

Участь у конференції також взяли експерти з Федеративної республіки Німеччини,  Міністерства освіти і науки України, наукових установ, закладів освіти. 

Оголошення Читати всі
2020-03-19
До уваги мешканців області!

У зв'язку із введенням карантину в Україні з 12.03.2020 до 03.04.2020 (постанова Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 № 211) згідно з розпорядженням голови обласної ради № 39-р від 18 березня 2020 року

«Про порядок роботи виконавчого апарату обласної ради в умовах карантину на період з 19 березня 2020 року до 06 квітня 2020 року»

тимчасово припинено проведення особистих прийомів громадян керівництвом обласної ради.

Дякуємо за розуміння.

Підготовка до чергової сесіїї обласної ради
Голова облради Москаленко Вікторія Вікторівна
підписатись на розсилку