54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net

ТИМОФІЙ МИЛОВАНОВ ТА СЕРГІЙ НІКОЛАЙЧУК РАЗОМ З ЕКСПЕРТАМИ ПРОВЕЛИ ОБГОВОРЕННЯ ПРОЕКТУ МАКРОЕКОНОМІЧНОГО ПРОГНОЗУ

15.10.2019

10 жовтня під головуванням Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Тимофія Милованова та його заступника Сергія Ніколайчука відбулось обговорення проекту макроекономічного прогнозу.

В обговоренні взяли участь представники Міністерства фінансів, Національного банку, міжнародних інституцій, вітчизняних фінансових організацій та аналітичних центрів.

У ході дискусії Міністр зазначив, що підхід до затвердження та визначення макроекономічного прогнозу необхідно змінювати та адаптовувати його до сучасних темпів і реалій розвитку країни.

“Ми хочемо системно змінити підхід та загальну філософію визначення макропрогнозу. Переконаний, що в ньому мають відображатися  всі реформи, що відбуваються в країні. Він має бути динамічним і гнучким та оновлюватись, враховуючи прийняті Верховною Радою Закони та ухвалені Урядом рішення”, - зазначив Тимофій Милованов.

Під час обговорення проекту макроекономічного прогнозу заступник Міністра Сергій Ніколайчук також наголосив на важливості реалізації оголошених реформ та їх значення в обранні  сценарію розвитку економіки України.

“Ми розробили два макроекономічні сценарії, проте який саме буде реалізований у переважній мірі залежить від швидкості та ефективності запланованих реформ. Завдяки імплементації реформи ринку праці ми очікуємо зниження рівня безробіття, через ефективну дерегуляційну політику плануємо покращити бізнес клімат та сприяти розвитку підприємництва в Україні, проте одним з головних чинників довгострокового економічного потенціалу України є  ефективність роботи правоохоронних органів, антикорупційних установ та реалізація судової реформи”,  - підкреслив Сергій Ніколайчук.

Оновлений макроекономічний прогноз буде затверджено на одному з найближчих засідань Уряду, після чого буде представлений громадськості.

Події
 XI позачергова сесія Миколаївської обласної ради
Травень 2022
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
Голова обласної ради Замазєєва
Ганна Володимирівна
Видео
Військова служба за контрактом у лавах Збройних Сил України 
підписатись на розсилку