54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net
*

УРЯД ЗАТВЕРДИВ ПОРЯДОК ВИКОРИСТАННЯ КОШТІВ У РОЗМІРІ 70 МЛН ГРН ДЛЯ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЦЕНТРІВ НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ

15.10.2019

9 жовтня Кабінет Міністрів України затвердив розроблений Мінекономіки Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для забезпечення центрів надання адміністративних послуг (ЦНАП) обладнанням для видачі паспортних документів, посвідчення водія та реєстрації транспортних засобів.

Відповідна постанова Уряду встановлює механізм використання коштів у розмірі 70 млн грн, передбачених у держбюджеті для забезпечення центрів обладнанням для видачі паспортних документів, посвідчення водія та реєстрації транспортних засобів. Також Уряд затвердив процедуру визначення ЦНАПів, які будуть забезпечені відповідним обладнанням.

Відповідно до плану заходів з реалізації Стратегії реформування державного управління України на 2019-2021 роки (розпорядження Уряду № 474 від 24 червня 2016 року) саме Мінекономіки виконує завдання із забезпечення ЦНАПів обладнанням для видачі паспортних документів, посвідчення водія та реєстрації транспортних засобів.

Мінекономіки формує перелік ЦНАПів, для яких буде здійснюватись закупівля обладнання на підставі рекомендацій, наданих облдержадміністраціями. У свою чергу такі рекомендації формуються на основі інформації від селищних і міських рад щодо утворених ними ЦНАПів з урахуванням кількості населення адміністративно-територіальної одиниці, яку обслуговує відповідний ЦНАП, характеристик приміщення ЦНАПу, його кадрового і матеріально-технічного забезпечення, відстані до відповідного ЦНАПу, підключення відповідного ЦНАПу до національної системи конфіденційного зв’язку. 

При цьому, з метою забезпечення доступності адміністративних послуг, при формуванні переліку ЦНАПів, для яких буде здійснені закупівлі передбаченого обладнання, перевага буде надана тим ЦНАПам, що створені органами місцевого самоврядування в селищах, містах і об’єднаних територіальних громадах із населенням від 10 до 80 тис. осіб. 

Передбачається, що рішення Уряду наблизить надання адміністративних послуг до громадян та бізнесу (особливо віддалених населених пунктів районів або об’єднаних територіальних громад) та підвищить якість надання адміністративних послуг.

Події

 26 листопада 2019 року, о 10 годині в сесійному залі обласної ради відбудеться тридцята позачергова сесія обласної ради сьомого скликання 

--------------------------

В рамках відзначення у Миколаївській області річниць початку доленосних для України подій Помаранчевої революції та Революції Гідності, 21 листопада 2019 року о 12.00 год. відбудеться покладання квітів до пам’ятника Героям Небесної Сотні (м. Миколаїв; сквер Ради Європи на розі вул. В. Морська та вул. Садова).

В рамках проведення в області заходів до Дня пам’яті жертв голодоморів в Україні, 23 листопада 2019 року з 14.45 год. до 15.15 год. пройде скорботна хода від площі перед Кафедральним собором на вул. Садовій по проспекту Центральному, Херсонському шосе до Пам’ятного знака жертвам голодоморів в Україні (м. Миколаїв, на розі вул. Херсонське шосе та вул. Кругової);

о 15.25 год. - літія за Україну та загальнонаціональна хвилина мовчання, покладання квітів і горщиків з пшеницею до Пам’ятного знаку жертвам голодоморів в Україні та Загальноукраїнська акція «Засвіти свічку» (м. Миколаїв, на розі вул. Херсонське шосе та вул. Кругової).

Оголошення Читати всі
2019-11-15
ДО УВАГИ ГРОМАДСЬКИХ ОРГАНІЗАЦІЙ!

Відповідно до статті 51 Закону України "Про Національну поліцію", оголошується конкурс до постійної поліцейської комісії Управління поліції охорони в Миколаївській області представників громадськості.

Детальніше
Підготовка до чергової сесіїї обласної ради
Листопад 2019
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
Голова облради Москаленко Вікторія Вікторівна
Пряма трансляція
XXIX позачергової сесії Миколаївської обласної ради
підписатись на розсилку