54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net

ТИМОФІЙ МИЛОВАНОВ ПРОВІВ БРИФІНГ ЩОДО ЗЕМЕЛЬНОЇ РЕФОРМИ

23.09.2019

Сьогодні Тимофій Милованов, Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарств, разом зі своїм заступником Тарасом Висоцьким, провели брифінг, де відповіли на ключові питання щодо запровадження земельної реформи.                                                

Так, Тимофій Милованов зазначив, що завдання влади - створити дійсно однакові умови для всіх громадян, забезпечити кожного рівним правом розпоряджатися своєю землею та мати за неї справедливу ціну.

“Я хочу  наголосити - ми не запускаємо обіг землі, адже він вже є. Ми хочемо вивести його з тіні, зробити його прозорим та забезпечити однакові правила гри для всіх українців”, - зазначив Тимофій Милованов.

Тимофій Милованов також підкреслив, що для  запровадження земельної реформи важливо створити дієві механізми боротьби з “чорними грошима”, зокрема через ретельний моніторинг потенційних покупців, законності й чистоти їх грошей.

“Нам потрібно знати, хто є кінцевим власником та покупцем української землі, маємо зробити так, щоб гроші працювали на Україну. В разі виникнення сумнівів щодо прозорості продажу - ми будемо додатково перевіряти покупця та походження його грошей”, - зазначив Міністр.

У ході брифінгу, заступник Міністра, Тарас Висоцький визначив три важливі аспекти, які треба забезпечити для запуску прозорого і чесного ринку землі.

“В першу чергу ми налаштовані закріпити переважне право купівлі землі за фермерами, які на ній працюють та обробляють. Також плануємо розробити справедливий  мехінізм державної підтримки тим, хто її дійсно потребує, та в кого немає доступу до великих капіталів. Окрім того, до запуску ринку землі ми маємо провести ефективну реформу геокадастру, прибрати всі тіньові схеми та забезпечити його прозорість на 100%”, - зазначив Тарас Висоцький.

 

Оголошення Читати всі
2021-01-15
ДО УВАГИ ГРОМАДСЬКИХ ОРГАНІЗАЦІЙ!

Відповідно до статті 51 Закону України "Про Національну поліцію", у зв'язку із достроковим припиненням повноважень членів комісії, обраних Миколаївською обласною радою, оголошується конкурс представників громадськості до постійної поліцейської комісії Управління поліції охорони в Миколаївській області.

Детальніше
Підготовка до чергової сесіїї обласної ради
Січень 2021
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            
Голова обласної ради Замазєєва
Ганна Володимирівна
підписатись на розсилку