54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net
Біжуча стрічка

УРЯД УХВАЛИВ ЗМІНИ ДО ПОРЯДКУ ФОРМУВАННЯ ДЕРЖАВНОГО ОБОРОННОГО ЗАМОВЛЕННЯ ТА ЗДІЙСНЕННЯ КОНТРОЛЮ ЗА ЙОГО ВИКОНАННЯМ

26.07.2019

   Кабінет Міністрів України ухвалив розроблені Мінекономрозвитку зміни до Порядку планування, формування, розміщення та коригування державного оборонного замовлення, а також здійснення контролю за його виконанням. 

   Мета відповідного рішення - встановити прозорий і послідовний, поетапний процес розгляду, погодження і схвалення проекту основних показників державного оборонного замовлення Радою національної безпеки і оборони України (РНБО), профільним Комітетом Верховної Ради України та іншими зацікавленими органами влади, що відповідатиме положенням законів України “Про державне оборонне замовлення” та “Про національну безпеку України”.

   Так, зокрема, схвалена Урядом постанова передбачає, що відтепер проект основних показників оборонного замовлення буде надсилатись Мінекономрозвитку до РНБО для схвалення.

   На наступному етапі, після схвалення РНБО основні показники оборонного замовлення надходять до Уряду, що приймає рішення про їх затвердження, погодивши їх з профільним Комітетом Верховної Ради України. Після цього Уряд доводить основні показники оборонного замовлення до державних замовників, Мінфіну, Казначейства та інших заінтересованих центральних органів влади. 

   Урядова постанова також визначає, що коригування вже затверджених основних показників оборонного замовлення здійснюватиметься Кабінетом Міністрів також за погодженням із профільним Комітетом Верховної Ради України.

   Очікується, що реалізація цього рішення вдосконалить і встановить чітку послідовність порядку схвалення, затвердження основних показників оборонного замовлення та внесення змін до них.

Оголошення Читати всі
2019-08-16
ЖІНКА В ПОЛІТИЦІ — ЗМІНИ В КРАЇНІ!

Фонд громади міста Херсон «Захист» оголошує конкурс на навчання жінок, які мають намір балотуватися до органів місцевого самоврядування на наступних місцевих виборах.

 

 

Детальніше
Підготовка до чергової сесіїї обласної ради
Вересень 2019
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
1
2 3 4
5 6
7
8 9 10 11 12 13
14
15 16 17 18 19 20
21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          
Голова облради Москаленко Вікторія Вікторівна
Пряма трансляція
XXVІII позачергової сесії Миколаївської обласної ради
підписатись на розсилку